Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tablet Goclever terra 70 L - nie włącza się

25 Gru 2013 10:16 15267 6
  • Poziom 18  
    Witam, mikołaj właśnie przyniósł mojemu dziecku tablet (tak jak w temacie) niestety gdy się rozładował i wyłączył, (ładowałem go ok 8 godzin), a i tak nie mogłem go już włączyć, w końcu za którymś razem cudem tablet się włączył, ale gdy się zablokował nie chce się odblokować. Tablet jest nowy i wiem że najlepszym rozwiązaniem będzie udać się z nim do sprzedawcy, ale może ja robię coś nie tak, może ktoś miał podobny problem z wyżej wymienionym sprzętem.
    Z góry dziękuję za pomoc, wesołych świąt :)

• Poziom 43  
  • Poziom 18  
    Wiem zdaję sobie sprawę "jaka cena taki sprzęt" ale uznałem że dla dziecka na pierwszy sprzęt elektroniczny takie coś wystarczy. Baterii raczej nie będę wyciągał bo nie da się jej wyjąć bez ingerencji w urządzenie a nie chcę żeby nie uznali mi gwarancji. Po świętach zaniosę go do sprzedawcy, chyba ze może ktoś zna jakiś sposób na tą dziwną usterkę.......?
  • Poziom 12  
    Najlepszym rozwiązaniem będzie oddać tablet na gwarancję, lub wymienić w sklepie na sprawny egzemplarz. Nie ma sensu wyciągać baterii, można przy tym uszkodzić plombę, co się wiąże z utratą gwarancji i może spowodować niepotrzebne trudności ze zwrotem urządzenia.

Szkoda, że awaria wystąpiła w takich okolicznościach. Mamy nadzieję, że podobna sytuacja już się nie powtórzy.
  • Poziom 18  
    Oddałem sprzęt do sklepu, myślałem że dostanę drugi, ale niestety uprzejma Pani powiedziała że mam czekać 3 tyg, :( ciężko było mi to wytłumaczyć dziecku, no ale człowiek uczy się całe życie.
  • Poziom 10  
    Dziwna sprawa z tymi tabletami GoClevera - producent nie zaleca ładownia baterii na wyłączonym sprzęcie ze względu na system :) miałem ten sam problem tablet w ogóle nie reagował nawet jak był pod ładowarką całą noc nie włączył się - ale znalazłem sposób wystarczy podpiąć go po kablu USB do komputera i ruszy - trochę to dziwne ale pomaga :)
  • Poziom 18  
    Odebrałem właśnie sprzęt z gwarancji, problem rozwiązali, także jak nie ma nikt nic do dodania to zamykam