Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBwayPCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP Pavilion 15-n097sa, Windows 8 - rozłączanie połączenia bezprzewodowego

25 Gru 2013 11:38 1089 3
 • Poziom 2  
  Witajcie. Piszę na tym forum, ponieważ mam problemy z Internetem. Ostatnio dostałem nowy laptop i chciałem się podłączyć do domowego Internetu. O ile w każdym komputerze działa bezproblemowo (nie licząc , że trzeba ręcznie wprowadzać adres Ip oraz DNS), to na moim laptopie Internet działa po średnio 2 minuty i się rozłącza, aby połączyć się na nowo. I właśnie tutaj moje pytanie. W czym może tkwić problem ? dodam ,że teraz mam win8 . Jesteście w stanie mi pomóc ? Byłbym wdzięczny :) Jestem raczej laikiem w kwestiach komputerowych.
 • PCBwayPCBway
 • Poziom 13  
  Być może występuje konflikt adresów ip sprwadź jakie urządzenia są w sieci
 • PCBwayPCBway
 • Poziom 1  
 • Poziom 2  
  Faktycznie, niezbyt fachowo :) Jako router używam TechnicLan WAR-54gs. POłączenie bezprzewodowe ( przed chwilą podłączyłem kabel ,to działa bez zarzutu) . Co do karty sieciowej to niestety nie wiem jak sprawdzić (po pierwsze windows 8 , po drugie model angielski ;/ ). Laptop HP Pavilion 15-n097sa.

  Przed chwilą znalazłem taką informację, że jak Router działa jako Wireless G, a karta sieciowa jako Wireless N to ten sprzęt nie będzie względem siebie kompatybilny. Na pewno Internet działa jako Wireless G. Natomiast karta sieciowa nie wiem. Możliwe, że to ze względu na to ? Przepraszam za zapis chaotyczny ,ale niestety naprawdę mało orientuję się w sprawach komputerów.

  Dziękuję za wszelką pomoc