Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Robi 151 - Gaznik i silnik nie pali

25 Gru 2013 13:18 5982 15
  • Poziom 10  
    Witam dostałem od taty mini ciągniczek problem jest taki ze ciężko odpalić kilka lat temu było wymieniane łożyska,wał,tłok,tuleje i cos tam jeszcze i prosiłbym was o jakas rade gdzie mogę kupic używany oryginalny gaźnik lub od czegoś innego aby pasował bo teraz mam gaznik od wsk i nie zbyt dobrze pali ktos mi mówił ze od wsk nie bedzie palił i dobrze chodził i czy jest mozliwosc np włozenia innego silnika np hondy ? prosiłbym o nie usuwanie tematu
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Możliwości są zawsze. Kwestia posiadanego zaplecza warsztatowego, doświadczenia i pomysłowości.
    Gaźnik pewnie uda się dołożyć od jakiegoś silnika o podobnej pojemności. Oryginalnie tam był zdaje się prosty amal.
    W sieci bez trudu znajdziesz instrukcję obsługi ciągnika, choć najszybciej po czesku. Niemniej wszelkie parametry i katalog części są
  • Poziom 10  
    ok gaźnik zamówiony teraz pozostała elektronika gdzie i jak podłączyć oświetlenie aby przyczepa miała oświetlenie i czy jest możliwość zrobienia rozruchu elektrycznego ?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    czy ktos może wie gdzie można kupic gaźnik "AMAL 121/5" może być używany lub nowy

Dodano po 2 [godziny] 24 [minuty]:

a czy gaznik od kosiarki spalinowej będzie pasował ? chodzi o 2 suw
  • Poziom 10  
    a co trzeba przerabiać ? dokładnie
  • Poziom 10  
    odpowiada a czy jest możliwość dostania schematu do modułu zapłonowego od robi 151
  • Poziom 10  
    witam a czy ktoś z was wie gdzie kupic tą cewkę to białe chodzi o to ze urwał sie kabelek i chyba trzeba przewijać na nowo a czy mozna kupic takie cos lub od czegoś innego jesli tak to prosiłbym o linka

Robi 151 - Gaznik i silnik nie pali
    Spróbuj zastosować cewkę od jakiegoś skutera z modułem CDI.
    Po co to w ogóle rozwalałeś?
  • Poziom 10  
    nie ja rozwaliłem tylko ojciec grzebał i prosił abym znalazł ta część i szukam nadal
    Zapomnij, że taką znajdziesz. To integralna, wewnętrzna część cewkomodułu i nie do dostania jako część zamienna. Napisałem, co możesz próbować zastosować.
  • Pomocny post
    Poziom 2  
    Mam glebo gryzałkę robi151 na cześci do sprzedania pośadam ruwnierz dodatki oprucz przyczepki