Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[co kupić] amplituner + zestaw 5.1 GENIUS SW-HF5.1 6000/HARMAN KARDON HKTS 5/9

alwin5 25 Gru 2013 17:52 1116 0
    alwin5
    Poziom 8  
    Witam serdecznie, właśnie kompletuję swoje kino domowe- czas na wybór głośników i amplitunera.
    Obecnie mam tv philips 6008 47 i laptopa lenovo y570 połączone hdmi. W planie mam spięcie laptop -hdmi-> ampltuner -hdmi-> tv , z ampli także zestaw 5.1
    Mam nadzieję że tak będzie działać i z lapa do ampli przez hdmi przejdzie dźwięk cyfrowy bo innego wyjścia cyfrowego nie ma..
    I teraz mam pytanko- czytałem dobre opinie o głośnikach genius http://www.ceneo.pl/15328927#tab=reviews
    ale jego główną wadą jest brak pamięci przez co kasują się ustawienia po wyłączeniu. Czy jeżeli podepnę suba i resztę głośników do ampli to wada ta będzie nadal aktualna? Czy ustawienia głośności itp dla odpowiednich głosników będę dokonywał przez wzmacniacz pomijając ten w subie?

PS czy taki zestaw geniusa jest gorszy pod względem jakości dźwięku od np HARMAN KARDON HKTS 5 lub 9?

PS2 czy będzie potrzebna jeszcze karta dźwiękowa zewnętrznado tego zestawu? czy zintegrowana wystarczy a dźwięk będzie'ulepszony' na ampli?