Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

widok ilości stron dokumentów w folderze

mmmaras 25 Dec 2013 22:15 1398 4
 • #1
  mmmaras
  Level 11  
  witam,

  w folderze przy wyborze widoku "Szczegóły" widoczne są różne atrybuty pliku. Można sobie wybrać spośród obszernej listy, ja wybrałem takie dwa:
  - Nazwa -> nazwa pliku
  - Strony -> strony pliku

  widok ilości stron dokumentów w folderze

  Jak widać na załączonym screenie bez problemu widać ilość stron dokumentu z rozszerzeniem .doc jednak dla .pdf w ogóle nie widać ilości stron. W jaki sposób mogę w pełni aktywować atrybut "Strony", abym mógł widzieć ile stron ma każdy z dokumentów PDF nie musząc otwierać pliku?
 • #3
  mmmaras
  Level 11  
  Dziękuję, ale to wystarczy jedynie na 30 dni, a pełna wersja softu kosztuje 39,95 euro.

  Interesuje mnie wyłącznie darmowe rozwiązanie o podobnym działaniu do PDF Shell.Najchętniej widzę zmianę w samym Windowsie bez konieczności wgrywania oprogramowania. W końcu Microsoft po coś zrobił ten atrybut.. :) Znacie może inne i darmowe rozwiązanie?
 • #5
  mmmaras
  Level 11  
  Dzwoniłem do Microsoftu z prośbą o rozwiązanie powyższego, stwierdzili że nie wiedzą jak to rozwiązać i żeby skorzystać z oprogramowania firm zewnętrznych. Skorzystałem więc z drugiej opcji, którą podałeś, za co dziękuję! Jednakże, aby były widoczne strony w widoku "Szczegóły" należy podczas instalacji ustawić program PDF-XChange Viewer jako domyślną przeglądarkę plików .pdf.

  Nie zamykam tematu, może ktoś ma większą wiedzę niż konsultant na infolinii Microsoftu i znajdziemy rozwiązanie systemowe.