Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Karta micro sd 64gb do lenovo ideatab A3000

26 Gru 2013 13:07 2094 3
  • Poziom 21  
    Witam niedawno kupilem tablet jak w temacie i chce kupic do niego karte o pojemnosci 64gb bo wiekszych nie obsluguje. Na ebay jest sporo kart nawet za 30£ ale jakos nie mam przekonania co do takich kart wiec moze ktos poleci karte z ebay do 35£ ktora nie bedzie podrobiona ?
  • Moderator Programowanie
    Nie kupuj z ebay-a. Nigdy nie wiesz na co trafisz. Nawet jak sprzedawca jest uczciwy i wymieni wadliwą/fałszywa kartę, to tylko niepotrzebnie się będziesz denerwował i tracił czas i pieniądza.
    Jeżeli mieszkasz w UK, to użyj tej firmy : Moby Memory
  • Poziom 21  
    Woelkie dzieki. Ceny niewiele wieksze niz na ebay a skoro karty pewne to warto.
  • Moderator Programowanie
    Kupowałem u nich różne rzeczy kilkanaście razy i nigdy się nie zdarzyła żadna "lipa" ani "pomyłka". Raz tylko nie mieli jednej z zamówionych kart na stanie i przyszła osobno, dwa dni po reszcie zamówienia. Ale dostałem od nich list z przeprosinami i w ogóle.
    Natomiast na e-bay-u, przez swoją "chytrość" kilka razy się naciąłem. Co prawda zawsze odzyskiwałem pieniądze, albo dostawałem towar na zastępstwo, ale to jednak była strata czasu i pieniędzy na odsyłanie towaru.