Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV Samsung 51 E6500ES - Gdzie podłączyć słuchawki

SopranoPol 26 Gru 2013 16:46 5616 13
  • #2 27 Gru 2013 18:22
    grubs
    Poziom 32  

Na pewno nie w żadne z widocznych wejść.
    Powinno być oznaczone słuchawkami.
    Jesteś pewien że masz właściwy model.
    Pokaż zdjęcie całego tyłu TV oraz nalepki z modelem TV.

0
  • #3 27 Gru 2013 19:44
    leszekpo59
    Poziom 26  

SopranoPol napisał:
    Witam banalne pytanie ale nie wiem gdzie podłączyć słuchawki do telewizora Samsung 51 E6500ES

Witaj. Przejrzałem specyfikację tego TV, który podałeś i jest w nim wejście do podłączenia słuchawek. Na zdjęciach, które masz jako załączniki gniazda poszukiwanego nie ma. Wygląda na to, że masz inny typ TV niż podajesz, dlatego proszę zgodnie z tym co napisał grubs odszukaj na tabliczce znamionowej dokładny typ TV, który posiadasz. Pozdrawiam.

0
  • #4 28 Gru 2013 16:58
    SopranoPol
    Poziom 7  

Oto zdjęcie naklejki

0
  • #5 28 Gru 2013 18:37
    leszekpo59
    Poziom 26  

Witaj. Dzięki za foto. Typ TV się zgadza a gniazda do słuchawek nie widać. Przejrzałem instrukcje i na moje gniazdo powinno być tu, gdzie są gniazda antenowe, ale w górnej części, tu na fotografii kierunek strzałki,

tak jak wykorzystując Twoje zdjęcie zaznaczyłem. Sam jestem ciekaw, czy faktycznie. Pozdrawiam.

0
  • #6 28 Gru 2013 20:55
    SopranoPol
    Poziom 7  

TV Samsung 51 E6500ES - Gdzie podłączyć słuchawki TV Samsung 51 E6500ES - Gdzie podłączyć słuchawki
    Nigdzie nie ma tego wejścia

0
  • #8 29 Gru 2013 11:14
    grubs
    Poziom 32  

Cóż na stronie sprytnie jest napisane, zamiast wejścia i wyjścia to możliwość podłączenia.
    Wyjście audio mini jack jest napisane jako brak.
    Na twoim miejscu zadzwoniłbym na infolinię samsunga i zapytał co rozumieją pod pojęciem możliwości podłączenia słuchawek odnośnie tego modelu.
    Inna sprawa że może to gniazdo znajduje się gdzie indziej i po prostu go nie widzisz.

0
  • #9 30 Gru 2013 17:07
    leszekpo59
    Poziom 26  

SopranoPol napisał:
    Witam banalne pytanie ale nie wiem gdzie podłączyć słuchawki do telewizora Samsung 51 E6500ES

Witaj. Nie daje mi to spokoju, dlatego drążę temat. Po dokładnym przeczytaniu instrukcji obsługi wychodzi na to, że ten model nie posiada gniazda słuchawkowego. Na 18 stronie jest informacja o tym, jak podłączyć, ale dla modeli LED, a Twój to przecież jest plazmowy. Oczywiście myląca jest informacja na stronie producenta, że jest możliwość podłączenia słuchawek. Tylko pytanie, które proponuje zadać wcześniej grubs na infolinię Samsunga, pomoże ostatecznie wyjaśnić Twoje wątpliwości. Kolega mój posiada plazmę Samsunga 51 cali i u Niego gniazdo znajduje się obok eurozłącza, którego u Ciebie niestety brak. Pozdrawiam.

0
  • #10 01 Sty 2014 22:26
    SopranoPol
    Poziom 7  

Jutro postaram się zadzwonić na infolinie. A jest jakaś przejściówka żeby podłączyć słuchawki pod to wyjście digital audio out (optical)

0
  • #11 01 Sty 2014 22:46
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

SopranoPol napisał:
    A jest jakaś przejściówka żeby podłączyć słuchawki pod to wyjście digital audio out (optical)

Takiej przejściówki nie ma.
    Jedynie konwerter sygnału.

1
  • #12 02 Sty 2014 10:55
    SopranoPol
    Poziom 7  

Dowiedziałem się na infolini że wkradł się błąd na ich stronę i " na naszej stronie znajduje się nota prawna, która mówi, że strona nie stanowi oferty handlowej.
    Zawiera tylko informacje poglądowe." Więc nie podłącze sobie słuchawek chyba że ktoś coś doradzi

0
  • #13 02 Sty 2014 11:07
    grubs
    Poziom 32  

Jeżeli korzystasz podczas oglądania tylko albo głównie z tunera TV to możesz spróbować podłączyć słuchawki do wyjścia euro przez przejściówkę euro na chinche (out) i kabelek 2xchinch na gniazdo minijack.
    Jeżeli są to zewnętrzne urządzenia to stosujesz podobne rozwiązanie wpinając się bezpośrednio do źródła sygnału.

0