Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Mitronik
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

iiyama ProLite X2377HDS - a kilka urządzeń...

xaminator 26 Gru 2013 19:01 789 3
  • #1 26 Gru 2013 19:01
    xaminator
    Poziom 11  

Witam,

Pierwszym moim pytaniem jest, czy byłaby możliwość podłączenia jakiegoś zewnętrznego tunera TV do monitora iiyama ProLite X2377HDS.

Monitor nie ma w sobie tunera TV, ale właśnie chciałbym się dowiedzieć, czy poprzez zewnętrzny tuner miałbym możliwość oglądania telewizji.

W drugim pytaniu chciałbym się spytać o to, czy jest możliwość podłączenia głośników do monitora (ma wejście Audio-in) .

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi

0 3
  • Mitronik
  • #2 27 Gru 2013 01:40
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

xaminator napisał:
    Monitor nie ma w sobie tunera TV, ale właśnie chciałbym się dowiedzieć, czy poprzez zewnętrzny tuner miałbym możliwość oglądania telewizji.

Dowolny tuner, który posiada HDMI.
    xaminator napisał:
    czy jest możliwość podłączenia głośników do monitora (ma wejście Audio-in) .

Podany przez Ciebie monitor, posiada swoje własne głośniki.

0
  • Mitronik
  • #3 27 Gru 2013 02:12
    xaminator
    Poziom 11  

Tak, wiem ze ma wbudowane, ale chcialbym sie dowedziec, czy mozna do niego podlaczyc inne glosniki. Nie wiem czy jasno sie sprecyzowalem, wiec podam przyklad : to tak jakbym chcial podlaczyc jakis lepszy zestaw audio do tv.

Co do dekodera, to wystarczylby tylko kabel HDMI i nic wiecej?

Pisze z telefonu - srad brak polskich znakow

0
  • #4 27 Gru 2013 13:31
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

xaminator napisał:
    ale chcialbym sie dowedziec, czy mozna do niego podlaczyc inne glosniki

Nie, gdyż monitor ten, nie posiada wyjścia audio, ale zawsze można coś i na to poradzić, ja mam też monitor tego producenta, i poradziłem sobie z takim problemem.
    Będziesz mógł podłączyć głośniki bezpośrednio pod dekoder, oczywiście, pamiętając o tym, by kupowany dekoder takowe wyjście audio posiadał, zazwyczaj jest to SPDiF (coaxialne elektryczne), i czasami zwykłe chinche, dlatego kup właśnie taki dekoder, który ma i to i to.
    xaminator napisał:
    Co do dekodera, to wystarczylby tylko kabel HDMI i nic wiecej?

Tak, wystarczy w zupełności.

0