Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

telewizor Samsung LE 27 T 61 B a nc+

zahirka1 26 Gru 2013 23:41 1461 5
  • #1 26 Gru 2013 23:41
    zahirka1
    Poziom 8  

Witam,
    prześledziłam wątki na forum, ale nie znalazłam nic z mojego problemu.
    Mieszkam w Niemczech/Mam telewizor już długo, kupiony w Niemczech, kiedyś odbierałam cyfrowy Polsat, teraz zakupiłam Smart Box CE HD z karta do odbioru telewizji nc+. Po aktywowaniu karty, (*antena ustawiona na Hotbird) mam tylko kilka programów ( 5 kanałów)TVN nowskich, ale żadnego TV1 , 2 czy Polsatu..szukałam i tu mi fachowiec powiedział,że muszę kupić sobie w Polsce telewizor, bo te niemieckie działają na innej..... no i tu problem bo nie zrozumiałam.....Moje pytanie czy faktycznie muszę sobie z Polski przywieźć telewizor??Czy to jakiś problem w ustawieniach?? acha ten mój telewizor nie ma wejścia HDMI tylko eurozłącze.
    Proszę o rade co robić.

0 5
  • #2 27 Gru 2013 09:18
    KIEROWCA_VW
    Poziom 35  

Jaka oferta jest na tej karcie?
    Czy jest to może SMART HD+?
    Zmień fachowca, to jaki masz telewizor nie ma znaczenia w przypadku korzystania z dekodera satelitarnego.

0
  • #3 27 Gru 2013 11:26
    zahirka1
    Poziom 8  

Tak to jest Smart HD+ na karcie jest ten zestaw darmowy jaki dostałam razem z dekoderem, jest napisane 1 miesiac oferty smart hd gratis, czyli to ten podstawowy, ale nawet nie ma tych programów które sa w pakiecie bez opłat....

1
  • Pomocny post
    #4 27 Gru 2013 11:35
    KIEROWCA_VW
    Poziom 35  

Sprawdzić datę uprawnień na karcie.
    Sprawdzić dekoder na innej sprawnej instalacji antenowej.

0
  • Pomocny post
    #5 27 Gru 2013 18:01
    leszekpo59
    Poziom 26  

Witaj. Pierwsze, co bym zrobił, to bardzo precyzyjnie i starannie ustawił antenę satelitarną. Sam TV, skoro odbiera inne programy z dekodera, nie jest powodem braku tych, o które pytasz. Zauważ, że zmieniasz programy w dekoderze a nie w TV, więc nie widzę powodu, aby zmienić TV.Dlatego, także, to co napisał KIEROWCA_VW, czyli o zmianie fachowca, nie jest przesadą. Pozdrawiam.

0
  • #6 27 Gru 2013 21:41
    zahirka1
    Poziom 8  

Wielkie dzięki za pomoc. Udało sie, mimo żem blondynka:))

0