Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czarny ekran po zainstalowaniu sterownikow

27 Gru 2013 17:53 1302 2
  • Poziom 1  
    Witam, mam pewien problem z komputerem. Parę dni temu podczas grania pojawił mi się czarny obraz i musiałem zresetować komputer. Po ponownym uruchomieniu wszystko zdawało się być ok, pojawił się pulpit lecz parę sekund później ekran znowu zrobił się czarny. Próbowałem odinstalowac sterowniki do karty graficznej ale w polowie deinstalacji pojawial sie black screen, klawiatura i mysz rowniez przestaly reagowac. Zdecydowalem sie na format dysku i ponownie zainstalowalem system. Po instalacji systemu wszystko zdawalo sie byc dobrze ale problem powrocil gdy tylko zainstalowalem sterowniki do karty graficznej. Po ponownym uruchomieniu komputera na pulpicie pojawily sie czarne paski i po jakiejs minucie ekran zrobil sie czarny. Moge uruchomic komputer w ostatniej dobrej znanej konfiguracji lecz gdy zaistaluje sterowniki to po ponownym uruchomieniu komputera pojawia sie ten problem.
    Probowalem juz roznych sterownikow, od tych dolaczonych do karty na plycie po najnowsze i zawsze dzieje sie to samo. Nie wymienialem ostatnio zadnych czesci, komputer dzialal tak przez ponad 2 lata. Bardzo prosze o pomoc

Sprzet:

Procesor: AMD Phenom II x4 955 Quad Core
    Płyta głowna: MSI 870-C45
    Karta graficzna: ASUS Radeon HD6870 1gb DDR 5
    Dysk: 1000 GB
    Zasilacz: Chieftec CTG-500-80P 500W
    Ram Goodram 2x 2048 mb ddr3
    Window 7 ultimate x64
  • Spec od komputerów
    Sprawdź kartę graficzną w innym komputerze, najprawdopodobniej to ona powoduje problemy.
  • Poziom 15  
    Zmień na inną kartę grafiki. Wygląda na uszkodzony RAM na grafice.