logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Grundig 5201 do Golfa II - czy warto za 150 zł? Jakość dźwięku i możliwości rozbudowy

ZjaranyJoe 27 Gru 2013 18:22 972 5
REKLAMA
  • #1 13104013
    ZjaranyJoe
    Poziom 10  
    Witam !
    Chciałbym kupić do Golfa II kupić wyżej wymienione radio .
    I mam pytania :
    1. Czy warto kupić to radyjko ze zmieniarką za 150 zł ?
    2. Jaka jest jakość dźwięku ze zmieniarki ?
    3. Czy można w przyszłości podłączyć do niego wzmacniacz z jakimiś dobrymi głośnikami na przód ?
    Dziękuje i pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 13104053
    powalla
    Moderator CarAudio
    Za ok. 200 zl kupisz najtanszy model Pioneera ktory ma filtry Hpf i Lpf na pokladzie.
  • REKLAMA
  • #3 13104145
    ZjaranyJoe
    Poziom 10  
    No tak ale chodzi mi żeby stylowo pasowało tak z " epoki " , a przy okazji można było czegoś posłuchać z płyt CD . A w przyszłości można było podłączyć wzmacniacz :)
    A takie filtry HPF / LPF można kupić / zrobić poza radiem ?
  • REKLAMA
  • #4 13104208
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda
    We wzmacniaczu też pewnie będą takie filtry. Ale ich obsługa z radia jest nieporównywalnie wygodniejsza. Poza tym, dobrze wyposażone radio ma też kontrolę subwoofera "na pokładzie". Co pewnie w dłuższej perspektywie się przyda.
  • REKLAMA
  • #5 13104312
    ZjaranyJoe
    Poziom 10  
    Raczej nie będę pchał suba , tylko wzmaka do głośników z przodu w przyszłości ;) Więc na początek nada sie to radyjko ?
  • #6 13104394
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Ja bym brał zdecydowanie coś nowszego. Lepszy dźwięk, większe możliwości, lepsze końcówki mocy... Tutaj dokonał się spory postęp. Takiego dziadka jest sens pchać, jak się upiera przy oldschoolowym wyglądzie auta (choć wyposażenie fabryczne to chyba nigdy nie było). Ale nawet dokładając do tego radia wzmacniacz, to nie dorówna on dzisiejszym odbiornikom choćby ze względu na poziom elektroniki obrabiającej sygnał audio (pasmo, dynamika, szumy...).
REKLAMA