Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Golf III Amortyzatory JAkie ...

tomekseat1 28 Gru 2013 10:49 3816 3
  • #1 28 Gru 2013 10:49
    tomekseat1
    Poziom 6  

Witam.

Posiadam golfa III z 97 i niestety przyszedł czas by wymienić amortyzatory, na forum ludzie różnie się wypowiadają ze lepsze i trwalsze gazowe:P ja znalazłem taki zestaw na allegro czy na nim pojeżdżę z 3 lata firma MSG automotiv ??? czy warto ?? tzn> (później planuje zmianę na inne auto )

Proszę o pomoc ..
    http://allegro.pl/amortyzatory-kpl-golf-ii-iii-vento-toledo-gaz-i3779069990.html

0 3
  • #2 28 Gru 2013 11:45
    sadek1979
    Spec od samochodów

Polecam tylko 2 firmy tzn kayaba lub bilstein Są to sprawdzone firmy i jest pewność że pojeździsz . Do siebie montowałem kayabe ( Passat b 5 fl )

0
  • #3 28 Gru 2013 12:26
    tomekseat1
    Poziom 6  

właśnie tylko jeszcze ahh te fundusze mogę max dać 400 zł a za lepsze trzeba dużo dać juz sam nie wiem które wybrać bo z tej firmy mozna kupić ale olejowe, czy beda dobre??

0
  • #4 30 Gru 2013 10:24
    cefaloid
    Poziom 30  

tomekseat1 napisał:
    Witam.

Posiadam golfa III z 97 i niestety przyszedł czas by wymienić amortyzatory, na forum ludzie różnie się wypowiadają ze lepsze i trwalsze gazowe:P

Kolego do auta w wieku Golf 3 najlepsze amortyzatory to są te najtańsze.
    Co Ty się martwisz trwałością amortyzatorów, jak cała reszta auta wytrzyma max kilka lat a tyle to dowolne z nich wytrzymają. Kup najtańsze amortyzatory jakie są dostępne, a zaoszczędzone pieniądze ulokuj wraz z funduszami na kolejny samochód.

Zwłaszcza, ze:
    tomekseat1 napisał:
    później planuje zmianę na inne auto

Golf 3 dziś jest już z racji wieku ruiną i nie ma sensu się wysilać na super amortyzatory zwłaszcza, że własnosci jezdne zawieszenia VW Golf 3 są i tak bardzo mocno takie sobie i super amortyzatory tego nie zmienią.

-2