Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

odzyskanie partycji danych? -

LUCAS888 28 Dec 2013 12:38 1044 8
 • #1
  LUCAS888
  Level 8  
  Witam mam dysk twardy seagate barakuda 80gb 7200 mój problem polega na tym że siadł mi system, windows xp sp3 a niestety moja płytka xp przestała działać więc oddałem kompa do serwisu żeby mi go zainstalowali, a po odebraniu z serwisu miałem tylko dysk C systemowy a wcześniej oprócz niego również partycje D F E nie znam się za i w zarządzaniu dyskami miałem tylko ten systemowy później sprawdziłem że na dysku miałem zworkę po prawej stronie czyli slave ustawiłem ją na lewą stronę czyli master i w zarządzaniu dyskami pokazało mi już wtedy nieprzydzielone miejsce czyli brakujące gb-ty lecz moich partycji już nie było i mam pytanie jak je odzyskać lub dane bo miałem troche ważnych plików , programy z neta nic nie dały??? a poza tym gdy byłem w serwisie powiedzieli mi że nić nie zmienili mi w kompie to dziwne ja też za nim nie oddałem też nic nie zmieniłem!
 • #3
  LUCAS888
  Level 8  
  oto screen odzyskanie partycji danych? -
 • #4
  mati211p
  HDD and data recovery specialist
  Wstaw jeszcze widok z DMDE z okna partycje.
 • #6
  LUCAS888
  Level 8  
  Nie jestem fachowcem ale tym programem dałem po pierwsze szukaj FAT I NTFS a miałem partycje trzy oprócz systemowego C tych dwóch typów.
 • #7
  mati211p
  HDD and data recovery specialist
  Miałeś partycje FAT i NTFS na dysku? Wstaw screen z DMDE widok okna partycje po wyszukiwaniu partycji.
 • #8
  LUCAS888
  Level 8  
  tak a tam gdzie pokazuje 71gb pojemnosc partycji to przedtem miałem 3 partycje D E F i jak już pisałem gdyby zworka była ustawiona na dysku na master a nie na slave to by problemu nie było po instalacji windowsa XP odzyskanie partycji danych? -