Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audio Evolution BY Calisia - Jak podłączyć słuchawki z biedronki żeby działały .

Maniak15 28 Gru 2013 18:29 4659 1
  • #1 28 Gru 2013 18:29
    Maniak15
    Poziom 10  

Witam . Kupiłem słuchawki z biedronki w Cenie 100 zł , które są na bluetooth , ale mam z nimi problem . Kupiłem również adapter z Bluetooth 2.1 firmy Edimax , no i zadowolony chcę podłączyć do komputera ... Wsadzam Dongla do usb , Windows 7 instaluje sterowniki , wszystko przebiega pomyślnie , po czym paruje słuchawki z komputerem ... No i okej , parowanie się udaje ale problem polega na tym , że żeby słuchawki działały wraz z mikrofonem to muszę mieć je połączone na Mono , a jak wiadomo to jest okropny dźwięk , gdy przełączam słuchawki na Stereo to mikrofon zaraz przestaje działać , próbowałem jeszcze tak , że Słuchawki na Stereo a Mikrofon na mono ale przez chwile działają a po chwili zaczyna im odbijać i nie działa już nic . Słuchawki działają idealnie w połączeniu z Androidem , mikrofon działa bardzo dobrze , oraz odtwarzanie muzyki również. Testowałem też z Bluetooth 2.0 donglem , ale jest to samo . Do Edimaxa dostałem również płytkę z oprogramowaniem , w którym bezproblemowo wykrywa mi słuchawki , ale są 2 rodzaje połączenia :
    1. Zestaw Słuchawkowy(stereo)
    2. Słuchawki (mono )

I Ten 2 rodzaj połączenia działa bardzo dobrze , ale uszy bolą od harczenia odtwarzanych plików , no i jakość mikrofonu też jest nie najlepsza , czego nie można powiedzieć o połączeniu z Telefonem .

Kto mi powie w czym problem ? Może być to spowodowane tym , że Słuchawki używają bluetooth v3.0 a komputer v2.1 ? Ale to dziwne bo w tefelonie mam też v.2.1 Edited Data rate ; / Słuchawki fajne , fajnie grają ale ciężko jest je podłączyć. Czy problemem może być komputer podłączony przez Wi-fi ? Twierdzę tak ponieważ gdy włącze wi-fi na telefonie to słuchawki przerywają , a gdy wyłączę śmigają BDB . Gdzieś czytałem ze BT v.3.0 działa na tej samej zasadzie co Wi-Fi . Proszę o pomoc , czy to wina Windowsa 7 ? Tydzień temu robiłem format .

EDIT! : Udało mi się podłączyć , zauważyłem , że problem pojawia się gdy przełączę na Skype : Mikrofon , jako mikrofon ze słuchawek , a Dźwięk : Gdy wybiore Słuchawki Stereo , to dźwięku w nich nie ma , a gdy wybiore Słuchawki ( mono ) to wszystko działa dobrze . Czy to wina słuchawek ? Jeżeli tak to odnoszę i niech mi oddają Pieniądze .

0 1
  • #2 22 Mar 2014 11:08
    h4k3r2s1
    Poziom 2  

Czy komuś podłączyły się słuchawki tak aby działało stereo i mikrofon jednocześnie? Mi tylko tak się udało że jak chce coś powiedzieć to mikrofon działa ale wtedy trącę dźwięk w słuchawkach.

0