Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lg47la660s - Jak podłączyć kino domowe do tego telewizora.

darek700 29 Gru 2013 15:55 1359 4
  • #1 29 Gru 2013 15:55
    darek700
    Poziom 9  

Witam. Mam taki problem, podłączyłem telewizor do kina domowego przewodem hdmi i drugim euro. Sytuacja jest teraz taka że dźwięk na głośnikach zewnętrznych tzn tego kina mam tylko wtedy kiedy oglądam programy z telewizora natomiast kiedy chcę oglądać coś z internetu czy pamięci usb w głośnikach jest cisza i wtedy tylko dźwięk jest w głośnikach telewizora. Jak to podłączyć żeby dźwięk był ze wszystkich źródeł w głośnikach zewnętrznych ?????

0 4
  • #2 29 Gru 2013 15:58
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

darek700 napisał:
    Sytuacja jest teraz taka że dźwięk na głośnikach zewnętrznych tzn tego kina mam tylko wtedy kiedy oglądam programy z telewizora natomiast kiedy chcę oglądać coś z internetu czy pamięci usb w głośnikach jest cisza i wtedy tylko dźwięk jest w głośnikach telewizora. Jak to podłączyć żeby dźwięk był ze wszystkich źródeł w głośnikach zewnętrznych

Wszystko wskazuje, że jest w porządku, dźwięk może być dostępny przez kino, tylko przy korzystaniu z wbudowanego dekodera DVB-T, przy korzystaniu z innych źródeł, dźwięku nie będzie.

0
  • #3 29 Gru 2013 16:09
    darek700
    Poziom 9  

czyli połączenie przez optyczne tez tego nie zmieni jak rozumiem ??

0
  • #4 29 Gru 2013 16:25
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

W 99% przypadków niestety nie.
    Co najgorsze, takiego info nie znajdziesz ani na stronie producenta tv w sieci, i często nawet w manualu od tego tv też tego nie ma....
    Podłączyć zawsze możesz, to tylko koszt kabla....

0
  • #5 23 Sty 2014 16:47
    darek700
    Poziom 9  

A jednak dało radę. podłączyłem przewód cinch do wyjście słuchawkowego telewizora i wejścia line kina i wszystko śmiga aż miło .

0