Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lg47la660s - Jak podłączyć kino domowe do tego telewizora.

29 Gru 2013 15:55 1467 4
 • Poziom 10  
  Witam. Mam taki problem, podłączyłem telewizor do kina domowego przewodem hdmi i drugim euro. Sytuacja jest teraz taka że dźwięk na głośnikach zewnętrznych tzn tego kina mam tylko wtedy kiedy oglądam programy z telewizora natomiast kiedy chcę oglądać coś z internetu czy pamięci usb w głośnikach jest cisza i wtedy tylko dźwięk jest w głośnikach telewizora. Jak to podłączyć żeby dźwięk był ze wszystkich źródeł w głośnikach zewnętrznych ?????
 • Specjalista Sieci, Internet
  darek700 napisał:
  Sytuacja jest teraz taka że dźwięk na głośnikach zewnętrznych tzn tego kina mam tylko wtedy kiedy oglądam programy z telewizora natomiast kiedy chcę oglądać coś z internetu czy pamięci usb w głośnikach jest cisza i wtedy tylko dźwięk jest w głośnikach telewizora. Jak to podłączyć żeby dźwięk był ze wszystkich źródeł w głośnikach zewnętrznych

  Wszystko wskazuje, że jest w porządku, dźwięk może być dostępny przez kino, tylko przy korzystaniu z wbudowanego dekodera DVB-T, przy korzystaniu z innych źródeł, dźwięku nie będzie.
 • Poziom 10  
  czyli połączenie przez optyczne tez tego nie zmieni jak rozumiem ??
 • Specjalista Sieci, Internet
  W 99% przypadków niestety nie.
  Co najgorsze, takiego info nie znajdziesz ani na stronie producenta tv w sieci, i często nawet w manualu od tego tv też tego nie ma....
  Podłączyć zawsze możesz, to tylko koszt kabla....
 • Poziom 10  
  A jednak dało radę. podłączyłem przewód cinch do wyjście słuchawkowego telewizora i wejścia line kina i wszystko śmiga aż miło .