Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MASTERCOOK KGE 3490X - przypala ciasto i nie można ustawić czasu pieczenia

tadzio62 29 Gru 2013 19:43 5115 3
  • #1 29 Gru 2013 19:43
    tadzio62
    Poziom 2  

Problem piekarnika kuchenki MASTERCOOK KGE 3490X...kuchenkę posiadam od kilku lat i przez większość tych lat nie działa prawidłowo piekarnik (elektryczny) przypala ciasto i nie można ustawić czasu pieczenia do odpowiedniej temperatury. Do tej pory się tym nie interesowałem tylko słuchałem narzekania żony, ale teraz grozi mi wymiana na nową, więc wziąłem sprawę w swoje (za pośrednictwem was) ręce. Proszę o wskazówki co mam zrobić,(potrafię sam wymienić, ale muszę wiedzieć co) co wymienić, co odciąć i wyrzucić, gdyż strach przed wymianą jest nie do opowiedzenia. POZDRAWIAM I PROSZĘ O POMOC TADEUSZ...

1 3
  • #2 20 Kwi 2014 18:28
    tadzio62
    Poziom 2  

MASTERCOOK KGE 3490X - przypala ciasto i nie można ustawić czasu pieczenia. Czy jest ktoś, kto choć trochę podpowie mi co jest nie tak z tą kuchenką? Wczoraj ponownie ciasto spalone w czasie krótszym niż powinno się upiec. A może termostat nie reguluje temperatury grzałek tylko przepuszcza na fula?

Dodano po 5 [minuty]:

Zapytanie!!!!!!!! ...czy naprawdę nikt mi nie może podpowiedzieć na powyższe pytanie????...

8
  • Pomocny post
    #3 20 Kwi 2014 20:18
    domacik
    Specjalista AGD

tadzio62 napisał:
    Zapytanie!!!!!!!! ...czy naprawdę nikt mi nie może podpowiedzieć na powyższe pytanie????...

Drzesz się tak, jakby Ciebie obdzierali ze skóry, a wystarczy pomyśleć. Ta kuchnia, to nie prom kosmiczny.
    Zepsuty masz taki dynks:

MASTERCOOK KGE 3490X - przypala ciasto i nie można ustawić czasu pieczenia

2
  • #4 05 Maj 2014 11:59
    tadzio62
    Poziom 2  

...dziękuję serdecznie, postaram się wymienić i sprawdzę działanie. Tadeusz :-)

1