Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat B5FL 4x4 - Potrzebny wsad (część) odpowiedzialna za wsk. paliwa

30 Gru 2013 12:29 1299 10
  • Poziom 27  
    Witam! Mam paska po zmianie licznika i komputera od zwykłego nie 4x4 są tu inne zbiorniki paliwa, przez co źle pokazuje poziom paliwa. Potrzebowałbym wsad od podejrzewam jakiegokolwiek 4x4 i jak ktoś wie, gdzie siedzi część odpowiedzialna za wskazania, to też byłbym wdzięczny, ale to raczej znajdę w sieci. Najbardziej zależy mi na wartościach czyli na wsadzie od 4x4.
    Pozdrawiam!

Dodano po 1 [godziny] 4 [minuty]:

Dodam jeszcze, że ori silnik od tego auta to 2,5 TDI AKN.
  • Poziom 14  
    W adaptacji lub w kodowaniu nie ma możliwości zmiany?
  • Poziom 27  
    nie ma

Dodano po 3 [godziny] 19 [minuty]:

Z tego co ustaliłem to w moim zegarze jest to 270 do 29F z czego 2 pierwsze linie są takie same w lini 29x jest niby wychylenie wskazówki. Zrobiłem konwersje na DEC i rzuciłem na wykres wartości te zmieniają sie proporcjonalnie + jakaś tam stała. Z tego co wnioskuje z tego wykresu to skoro na pełnym baku pokazywało niecałe pół to wartosci tutaj trzeba zwiększyć dwukrotnie z kawałkiem i chyba nie rusać tego co jest w pierwszej lini.

Z tego co ustaliłem to prawidłowy wsad dla tego baku posiada zegar o oznaczeniu
    3B0 920 846 A.

Może ktos ma wsad?

Pozdr.
  • Poziom 27  
    Zrobiłem coś takiego jak w załączniku i pomogło nie wiem tylko jeszcze jak zachowa sie na pełnym baku, ale przy 20% paliwa podniosło wskazanie a widać, że róznica większa pojawi się dopiero później przy większym stanie paliwa. Nawet dobra zabawa.

Widać, że fabryka przyjeła stosunek w skali 3:1 + 70 jednostek te 70 jednostek to ratuje nieraz życie tym co lubią jeździć na styk ;).
  • Poziom 27  
    Plik jest nie kompletny powyżej 1FF masz same zera. A widzę że plik z VDO więc powinien być do 7FF.
  • Poziom 27  
    Ten ma inną organizację. Ale ok klient pojechał nie odzywa się wiec raczej jest zadowolony ;)
  • Poziom 20  
    Podepne się pod temat.jaka kosć pamięci siedzi w liczniku w passacie b5 Fl 2001 4x4?