Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

kontroler dj - jaki wybrać

blumarine 30 Dec 2013 12:39 6237 11
    blumarine
    Level 2  
    Witam.
    Zarejestrowałam się tutaj, ponieważ potrzebuję porady. Chciałabym mężowi na urodziny kupić jakiś kontroler dj. Jest on zupełnym amatorem, więc będzie działał tylko w domu (ewentualnie na imprezach u znajomych). I nie mam zielonego pojęcia jaki sprzęt wybrać, a czas ucieka… Mój budżet to ok. 1000 zł max.
    Znalazłam coś takiego: RELOOP BeatMix, BEHRINGER DJ CONTROLLER CMD Studio 4A, behringer B control deejay BCD 3000, Reloop Mixage Interface Edition MK2.
    Czy coś z tego będzie się nadawało? Z góry dziękuję za pomoc.
  • Helpful post
    wyrokulicy
    Level 23  
    Beatmix używałem osobiście, sprawdzał się dobrze, wykonanie też poprawne (nic nie odpadło, fadery chodziły przyjemnie i z lekkim oporem)
    Mixage i inne kontrolery Reloop bd podobne pewnie, różnić będą się ceną i możliwościami.

Zobacz jeszcze Numark N4, jest to starszy kontroler, ale za to z dużymi jogami i spora ilością przycisków które mapujemy sobie wedle własnego widzi misie.
    Z numark to jest mixtrack ale tego jest przynajmniej 2, jeśli nie więcej wersji więc musisz poczytać co która ma.
    Zanim coś kupisz, zwróć uwagę też czy ma wbudowany interface audio :)
    blumarine
    Level 2  
    Bardzo dziękuję za odpowiedź. Ten Numark N4 ma dobre opinie, więc nad nim się poważnie zastanawiam, choć cenowo mógłby być tańszy :-)

Dodano po 5 [godziny] 47 [minuty]:

Ale może jeszcze ktoś poradzi?
    deejay205
    Level 10  
    spójrz na pionka DDJ-SB, mieści się w Twoim budżecie i posiada wbudowany interface
    pandi.23
    Level 8  
    popieram DooOmino12 poniewarz mam od roku mixtraca i bardzo dobrze się spiuje lepiej od n4 choć n4 też jest niezła
    blumarine
    Level 2  
    PRO a nie Pro 2?
    deejay205
    Level 10  
    Pro i Pro2 są w tej samej cenie, Pro2 ma dodatkowe pady które można wykorzystać do sampli przy dodawanym do kontrolera serato dj intro, więc czym się sugerujesz polecając starą wersję która ma mniej opcji za tą samą kasę?
    blumarine
    Level 2  
    Zamówiłam Mixtrack pro II. Mam nadzieję, że to dobry wybór.