Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wieża panasonic sa-pm45 przestała działać

30 Dec 2013 12:58 2166 3
  • Level 14  
    Witam. Posiadam wieże panasonic sa-pm 45 od bardzo dawna (coś około 4 lat). Raz tylko była w naprawie, przestała wtedy działać i wymienione zostały jakieś diody. Wieża nie jest dużo używana. Codziennie wieczorem 2 godziny słuchania radia (głośność na 2-3). Dzisiaj podłączyłem ją sobie do laptopa kablem jack (music port), włączyłem piosenkę w winampie, i dałem wieże na 40, grało może 30 sekund i się wyłączyła. Odłączyłem od razu zasilanie, po chwili włączyłem i nadal nic. Wymieniłem bezpiecznik i dioda power się zaświeciła, wyjąłem płytę cd która była włożona, zamknąłem szufladę i <boom>, coś "wybuchło", nie znam się na tym prawie wcale ale na moje oko była to dioda prostownicza. Nie wiem czy jest sens naprawiać tę wieże ale pomyślałem żeby wymontować z niej wzmacniacz, przerobić go tak żeby miał gniazdo mini jack i było go można podłączyć do laptopa. Co o tym myślicie? Da rade coś takiego zrobić? Umiem lutować Wieża panasonic sa-pm45 przestała działać Wieża panasonic sa-pm45 przestała działać Wieża panasonic sa-pm45 przestała działać Wieża panasonic sa-pm45 przestała działać Wieża panasonic sa-pm45 przestała działać Wieża panasonic sa-pm45 przestała działać Wieża panasonic sa-pm45 przestała działać Wieża panasonic sa-pm45 przestała działać
  • Level 14  
    Na pewno to będzie to? Bo nie chcę wydawać niepotrzebnie kasy.