Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Whirlpool AKP724/WH/01 - spalił sie moduł sterujący

30 Gru 2013 21:19 1758 5
  • Poziom 7  
    Dzień dobry
    W mojej 18 letniej bezawaryjnej kuchence elektrycznej Whirlpool AKP 724/WH/01 nr 857772410010145712007053 jak zdiagnozował pan serwisant spali się moduł sterujący jednego pola. Jest to jedna z pierwszych kuchenek, więc moduł jest łączny dla 4 pól, a nie dla każdego osobno. Dlatego koszt może być duży jeśli w ogóle znajdzie taką część ok 500zł. Pan sugeruje kupienie nowej płyty sterowanej już u góry. Wychodziłam się po sklepach - samo badziestwo -aby kuchenka działała do 5 lat mam dopłacić nawet 30% wartości "bo szkło bardzo lubi pękać a grzałki przepalać" ! To ja dziękuję za tą nowoczesność. Do podjęcia decyzji co dalej serwisant tak zrobił że odciął jedną gałąź zasilania, tak że mam funkcjonujące 2 palniki i piekarnik. Mówił że może uda mi się gdzieś znaleźć używany taki moduł. Co Państwo na to i czy jest taka część do zdobycia?
    Agata_R
  • Specjalista AGD
    Sterowniki zespolone do tych kuchenek są już niedostępne.
    Jedynie używane.
  • Poziom 2  
    andrzej1959 napisał:
    Sterowniki zespolone do tych kuchenek są już niedostępne.
    Jedynie używane.

Panie Andrzeju,
    Czy ma Pan może dojście do używanego sterownika /monobloku/. Czy nie orientuje się Pan czy czasami nie można jednego sterownika naprawić, bo u mnie też jeden z 4 padł
    Pozdrawiam
    Adam
  • Poziom 7  
    Dzień dobry
    Ciekawa jestem czy coś wiadomo dalej w tej sprawie?
    Da się kupić taki używany moduł? i zainstalować?
    Pytam, bo minął już rok, a ja nie kupiłam nowej kuchenki i całkiem dobrze sobie radzę na dwóch polach grzewczych. Na szczęście to te z poszerzanym polem. Chyba poczekam na fajną okazję gdy ktoś będzie wymieniał płytę.
    A może "obiad2" zrobimy z 2 kuchenek jedną?
    Nie wiem za bardzo jak działa punktacja na tym forum, podają że mam 5 pkt. więc nie wiem czy będę mogła jeszcze coś napisać, ale pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź bo temat nadal aktualny.
    Agata_R
  • Poziom 2  
    Witaj,

Ja z chęcią bym pozostał przy swojej kuchence, więc jeśli jesteś w stanie odsprzedać swój monoblok to byłbym zainteresowany takim zakupem
    Jakby co to mam sprawne 3 palniki i wciąż szukam monobloku lub innego rozwiązania

Pozdrawiam,
    Adam
  • Poziom 7  
    Dzień dobry
    Minął rok i nic się nie zmieniło.
    Gotuję na dwóch polach i póki kuchenka nie będzie się psuła to pewnie tak zostanie.
    Gdy zdecyduję się na zakup nowej kuchenki to dam ci znać "obiad2" :)
    Zamykam ten temat i otwieram nowy bo popsuła się zmywarka :(
    Dziękuję za pomoc