Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmiana funkcji dodatkowych przycisków myszy

betmari 31 Gru 2013 07:39 5844 2
 • #1 31 Gru 2013 07:39
  betmari
  Poziom 12  

  Niedawno zakupiłam mysz Modecom MC-WM5. Ma ona dwa dodatkowe przyciski boczne, które odpowiadają za przejście do następnej lub poprzedniej strony w przeglądarce (nie wiem co robią w innych programach). Funkcje te są mi całkowicie zbędne i z tego powodu nigdy tych przycisków nie używam, natomiast bardzo przydałyby mi się inne opcje, np. DELETE i ENTER. Czy istnieje jakiś sposób aby przeprogramować te przyciski? Próbowałam programem Key Tweak ale on tak jakby nie widzi tych klawiszy kiedy używam opcji "Half teach mode" a po przypisaniu opcji Delete do przycisku, który w programie był opisany jako poprzednia strona www i restarcie systemu nic się nie zmieniło :(

  Zmiana funkcji dodatkowych przycisków myszy

  Mój system to Windows 7 HP 64 bit.

  0 2
 • #3 31 Gru 2013 08:14
  betmari
  Poziom 12  

  Nie było żadnych sterowników ani nie ma na stronie producenta. System zainstalował automatycznie i nie ma w nich żadnych dodatkowych ustawień.
  @Edit:
  Zainstalowałam programik X-Mouse Button Control i udało mi się zmienić działanie jednego z tych przycisków na ENTER. Niestety klawisza DELETE w ogóle nie ma w wyborze a na nim najbardziej mi zależy. Może istnieje jakiś podobny program, w którym można przypisać ten klawisz?
  @Edit2:
  Jednak się udało. Trzeba było wybrać z listy "Simulated keys" i tam wpisać {DEL}.
  Problem rozwiązany :)

  5