Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lokalizacja samochodu uzycie centralnego zamka kluczyk

WaterBird 01 Sty 2014 13:16 1143 4
  • Poziom 8  
    Czy istnieje w jakiś sposób zlokalizować samochód za pomocą kluczyka od centralnego zamka ? Kluczyk wysyła radiowo informacje do samochodu czy zwiększenie zasięgu tego kluczyka było by możliwe i czy w jakiś sposób można by było sprawdzić czy sygnał który wysyłamy doszedł do odbiornika ?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Część alarmów samochodowych ma funkcję lokalizacji auta. Po naciśnięciu odpowiedniego przycisku na pilocie, auto zaczyna migać kierunkowskazami lub "szczekać" syrenką. Ale wszystko to na odległość zasięgu pilota.
    O zwiększaniu zasięgu działania pilotów już tu kilka razy było. Możesz odszukać interesujące cię materiały.
  • Poziom 8  
    Błażej napisał:
    Część alarmów samochodowych ma funkcję lokalizacji auta. Po naciśnięciu odpowiedniego przycisku na pilocie, auto zaczyna migać kierunkowskazami lub "szczekać" syrenką. Ale wszystko to na odległość zasięgu pilota.
    O zwiększaniu zasięgu działania pilotów już tu kilka razy było. Możesz odszukać interesujące cię materiały.

Ok zaraz poszukam a jeśli chodzi o to co pisałem wcześniej. Czy da się wysłać sygnał z pilota i w jakiś sposób sprawdzić czy odbiornik go odebrał ? Ukradli mi auto i chcę pojeździć blisko garaży koło Łodzi na wsiach w szopach i wysyłać sygnał w nocy i zobaczyć czy gdzieś się nie zaświeci.
  • Poziom 8  
    carrier napisał:
    WaterBird napisał:
    Ukradli mi auto i chcę pojeździć blisko garaży koło Łodzi na wsiach w szopach i wysyłać sygnał w nocy i zobaczyć czy gdzieś się nie zaświeci.

już pewnie odłączyli aku

Pewnie tak bo dzisiaj bylem szukalem i naciskalem centralny i nic :( Ehh może ktoś się wypucuje jak go złapią. No nic będę szukał na allegro, tablicy cześci i sprzętu z auta. Dzieki.