Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zacinanie się komputera podczas oglądania filmu na fullscreen'ie

01 Sty 2014 15:22 2193 15
  • Poziom 14  
    Witam.
    Tak jak w temacie, myślałem, że pomoże format ale niestety nie pomógł.
    Więc oglądam sobie jakiś tam film, po jakimś czasie zatrzymuje się obraz, widzę wskaźnik myszki gdy go poruszam ale nic się poza tym nie dzieje, klikam prawym przyciskiem myszki po czym słychać "pipnięcie" i wszystko staje, pomaga jedynie wyłączenie komputera. Ma ktoś jakiś pomysł na co zwrócić uwagę ?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 14  
    Więc tak :
    AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5000+ × 2
    ram 2GB
    zasilacz fortron 350
    dysk 320 GB
    plyta glowna gigabyte m61pme-s2

Zacinanie się komputera podczas oglądania filmu na fullscreen'ie

Dodam jeszcze, że potrafi "przymulać" ale w dziwny sposób, objawia się to przycinaniem myszy ale np odtwarzany film w danej chwili nie w powiększeniu działa płynnie.
    Jakieś sugestie ?
  • Poziom 33  
    Zapomniałeś kolego o najważniejszym elemencie konfiguracji. Karta graficzna.
  • Poziom 14  
    Mój błąd, karta to Radeon HD 4850 a screen poprawiony
  • Poziom 33  
    Jakie kodeki masz zainstalowane?
  • Poziom 14  
    Filmy oglądam online więc kodeków brak, zapomniałem wspomnieć, że również to zamulanie objawia się zacinaniem klawiatury podczas pisania, w sensie, że choć nie piszę jakoś mega szybko to pomijane są w większości przypadków wciśnięte przeze mnie klawisze.
  • Poziom 14  
    Cały smart dysku? Co masz na myśli? Screen jest z głównego okna programu jak pewnie zauważyłeś. Używam Opery.
  • Poziom 14  
    Jaką lżejszą przeglądarkę proponujesz ?
  • Poziom 33  
    MqSebQu napisał:
    Podaj cały smart dysku tak jak prosiłem

Kompletny screen jest zamieszczony w pierwotnym poście.

Zainstaluj jeszcze program do monitorowania temperatury podzespołów i pokaż co tam się urodzi.
  • Poziom 14  
    elessar87: Nie znam się na tego typu programach, proszę o konkretna nazwę programu
  • Poziom 33  
    Wprawdzie przydałoby się coś z wykresami aby na bieżąco śledzić przyrosty, ale na początek wystarczy HWMonitor.