Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung Galaxy Ace 2 GT-I8160 - brak wibracji tylko dla sms

ufolsky 01 Jan 2014 17:49 5838 8
    ufolsky
    Level 11  
    Cześć,

problem jak w tytule - nagle 2 dni temu przestała działać wibracja przy odbieraniu wiadomości sms/mms/raportów. Dla rozmów przychodzących wibracja działa. Używam fabrycznej aplikacji do wiadomości. Wersja androida to 2.3.6. Sprawdzałem w ustawieniach dźwięku, ustawieniach wiadomości i mam pozaznaczane "wibracja zawsze" itp. Jakieś pomysły? Proszę o pomoc.
    actin
    Level 34  
    Przywróć ustawienia fabryczne, tylko zgraj wszystko z telefonu.
    ufolsky
    Level 11  
    dzięki, pomogło !! nie wiem tylko co mnie podkusiło do aktualizacji Androida - zasugerował to Kies przy robieniu backupa. Samsung powinien płacić odszkodowania za wciskanie ludziom systemu, który poza paroma gadżetami spowalnia cały telefon i zżera baterię na potęgę, no i nie da się tak łatwo wrócić do poprzedniej wersji
    nopainnogame
    Level 10  
    Też miałem ten problem z wibracją. Wystarczy wgrać jakąś prostą aplikację typu 10 Key. Minus tej opcji - ciągle włączona wibracja. W trybie cichej pracy jakoś wibracja nie potrafi się załączyć, ktoś coś zawalił przy aktualizacji softu.
    blazej.1994
    Level 24  
    Bo się nie wgrywa aktualizacji przez kiesa? Chyba każdy wie o tym. A wgranie softu przez odcina do tego telefonu to 3 minuty. Wiec co w tym problemowego? A... Na 4.1.2 właśnie ten telefon odżywa.
    nopainnogame
    Level 10  
    Nigdy nie korzystałem z Kiesa ... Na moje to jakaś aktualizacja od Samsunga miesza ;)
    blazej.1994
    Level 24  
    Wygrywasz 4.1.2 z sammifirmware.com i po problemie.
    nopainnogame
    Level 10  
    No, ale nie każdy chce innego Androida, bo na temat jego działania na Ace 2 jest mnóstwo różnych opinii.
    blazej.1994
    Level 24  
    Miałem, używałem, jeszcze przed wakacjami i 4.1.2 mnie zaskoczył jedynie pozytywnie.