Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak zainstalować sterowniki drukarki Canon bez płyty

01 Sty 2014 23:35 7758 11
  • Poziom 7  
    Witam,
    posiadam drukarkę Canon i-SENSYS IBP-2900 ale niestety zgubiłam płytę z instalacją sterownika. Czy jest jakiś sposób żeby zainstalować oprogramowanie bez płyty, bo bez sterownika nie da się drukować :(
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 7  
    Sługa WSI napisał:
    Witam,

użyj jakiegoś pakera (np. 7-zip) i korzystając z programu tego typu rozpakuj instalatora (to, do czego koledzy podali link) do nowego folderu. W tak rozpakowanym instalatorze znajdź podfolder 32bit i plik "setup.exe" i dalej powinno pójść już gładko.

ściągałam ten plik i rozpakowywałam parę razy już wcześniej ale plik z folderu 32bit o nazwie "setup.exe" niestety nie działa :(, wyskakuje informacja : "Cannot correctly run this installer on this operating system.. Use an installer compatible with your operating system." niestety nie jestem informatykiem dlatego zglosiłam się o pomoc.

Bogdan K po pierwsze to nie jestem KOLEGĄ tylko dziewczyną a po drugie jeśli tak Cię drażni moja prośba o pomoc to nie czytaj tego tematu, piszę tutaj bo mam problem z którym chciałam poradzić i nie rozumiem dlaczego komentujesz to tak że nie wykazuję żadnej inicjatywy tylko czekam na odwalenie za mnie roboty.
  • Poziom 7  
    Już jest ok, ściągałam teoretycznie dobry bo na Windows 7 ale teraz się zorientowałam ze mam 64bitowy a nie 32. Spróbuję teraz zainstalować bo setup się odpalił.
  • Poziom 7  
    Zainstalowane! ;) wielkie dzięki za pomoc!! :)
    Sługa WSI to własnie był mój problem.
  • Poziom 10  
    Koledzy mam problem z zainstalowaniem ksera CANON IR1018 ściągam sterowniki ze strony producenta wybieram dla WIN 10 64 BIT i przy instalacji kreator nie może znaleźć urządzenia, nawet po kilku próbach resetowaniach itp. dodaj jedynie że ksero działa jest zainstalowane na starym laptopie który jest na skraju wykończenia, po podłączeniu wszystko się drukuje skanuje itp. Dodam iż nie posiadam oryginalnej płyty.