Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bizhub c250 - skanowanie w pionie, ustawienie jakość, skanowanie kilku stron

02 Sty 2014 20:11 2313 8
  • Poziom 7  
    Bizhub 250 - skanowanie w pionie, ustawienie jakość, skanowanie kilku stron do pliku
    1) Jak można ustawić skanowany obraz w ustawieniach kserokopiarki, żeby po zeskanowaniu w kompie był w pionie, układając dłuższym bokiem w podajniku. Oczywiście można włożyć do podajnika krótszym bokiem i wtedy będzie skan w pionie ale ja ma ustawione na 297mm, bo jak mnie zawsze pouczali majstrowie od ksera żeby, kserować i drukować na całej szerokości bębna, wiec za każdym razem musiałbym ustawiać przy podajniku szerokość, co jest meczące.
    2) Jak na stałe ustawić jakość skanowania, bo na automatycznym jest za ciemno.
    3) skanowanie kilku stron do do jednego pliku z podajnika, bo z szyby grzecznie się pyta "czy następna strona", "czy zakończyć",
  • Poziom 9  
    Mam podobny problem, jak wyłączyć opcje obracania PDFu
  • Poziom 21  
    Co do ustawień:
    Najpierw ustawiasz co chcesz i potrzebujesz, później przechodzisz do opcji/narzędzia->ustawienia użytkownika -> ustawienia skanowania -> domyślne ustawienia skanowania -> zaznacz bieżące i daj ok.
  • Poziom 9  
    te ustawienia zmieniałem i nic
  • Poziom 21  
    robisz to z panela kopiarki, nie przez interface www.
  • Poziom 9  
    Dalej proszę o pomoc, nie potrafię tego znaleźć. Zapomniałem wspomnieć ze ksero to Develop ineo 250. Bizhub c250 - skanowanie w pionie, ustawienie jakość, skanowanie kilku stron
  • Poziom 23  
    W tych opcjach nigdzie nie ma przecież ustawień skanowania. Musisz szukać opcji skanowania, może w ustawieniach admina, ciężko mi powiedzieć bo dawno tej kopiarki nie widziałem.
  • Poziom 21  
    aadamz napisał:
    Mam podobny problem, jak wyłączyć opcje obracania PDFu

Kolego aadamz
    Zacznijmy od tego, że piszesz w temacie dotyczącym innej maszyny. Bizhub c250 to nie to samo co ineo 250. Odpowiednikiem Bizhub c250 jest Ineo +250. Ineo 250 to odpowiednik Bizhub 250.
    Zatem przejdzmy do sedna, w maszynie Ineo 250 nie przestawisz tego skanowania, zawsze krawędź wiodąca (ta od lewej krawędzi szyby) będzie w pdf-ie na monitorze od góry. Taka już konstrukcja tych maszyn.

Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Tak przeczytałem wcześniej że Ineo to to samo co Bizhub 250, a w tym tytule nie zauważyłem c250. W każdym razie dziękuję za odpowiedź