Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

peugeot 406 2.1 TD - Chłodzenie silinka usrerka, kontrolka stop.

hvelektronik 03 Sty 2014 00:25 2655 0
    hvelektronik
    Poziom 19  
    Witam Znaczne od tego że mam taki sam problem jak w temacie poniżej przeszukałem forum i inne strony ale nurtuje mnie parę rzeczy dlatego założyłem temat.
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=5978191#5978191

Usterka jest w samochodzie model w temacie z klimatyzacją, sprawdzałem czujnik rezystancja dobra wstawiałem też rezystor zamiast czujnika, przewody niestety jeszcze nie wszystkie sprawdzone, zasilanie dochodzi prawidłowe, przekaźniki
    jeden wymieniony na nowy, dwa pozostałe były dobre ale jeszcze raz sprawdzę.
    Kupiłem też dwa używane moduły niestety bez poprawy być może były uszkodzone trudno to sprawdzić rozebrałem jeden ale elektronika jest za lakierowana ale to nie jedyny problem siedzi tam wyspecjalizowany układ brak dokumentacji.

Dlatego chciałem zapytać o schemat do tego auta z klimatyzacją.
    Do czego służy czujnik trzy podłączenia który znajduje się w w lewym dolnym rogu zamontowany w w chłodnicy? patrząc od spodu auta zaznaczony na zdjęciu.
    Z czujnika odczytałem Denso: 079800-3310 nie wiem czy dobrze jest ona chyba podpięty do modułu bitron.
    Dodam że po podpięciu pod komputer brak błędów związanych z chłodzeniem silnika, jest kilka nie znanych no i błąd 42 i 45 ale to już inna historia.

Dodaje zdjęcia wnętrza modułu bitron, dokumentacje ogólna język francuski.

Z góry dziękuje za wszelkie sugestie.