Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Watson - Watson as 5451 a uniwersalny pilot

03 Sty 2014 09:28 4554 5
  • Poziom 7  
    Witam. Ostatnio dostałem od kolegi kino domowe firmy Watson as5451 . Wszystko chodzi gdy podłączam do pc jednak nie mam pilota i próbowałem podłączyć pilot uniwersalny ( Pilot MAK 2002 Maxi ). Pilot reaguje ponieważ niebieska dioda na kinie domowym miga jednak nie chce się podgłośnić . Nie wiem co jest grane może ktoś wie jak to dobrze zaprogramować aby jednak dało rade to podgłośnić ?

• Poziom 18  
    Włącz wieżę,na pilocie nacisnąć jednocześnie przyciski [VCR SAT] i trzymać je około 4 sekund,aż dioda mignie 3 razy,po czym zwolnij przyciski.
    Nacisnąć przycisk[AUX],dioda mignie.
    Nacisnąć przycisk [P+],dioda mignie 3 razy.
    Wprowadż kod początkowy 4,0,0,0.
    Przyciskaj impulsowo przycisk [P+] do czasu wyłączenia wieży.
    Jeżeli wyłączy wieżę do czuwania,załącz wieżę i sprawdż poprawność działania pilota.
    Powodzenia.
  • Poziom 7  
    W tym problem ze nie jest to wieża tylko subwoofer i moje pytanie jest takie czy w sprawie suba postępować tak jak wyżej napisał kolega? :)

• Poziom 18  
    W swoim pierwszym poście kolega napisał o kinie domowym.
    Jeżeli chodzi o subwoofer to ta sama procedura.
  • Poziom 10  
    Temat zakurzony ale pytanie z tej samej beczki:
    1. Powiedzcie mi proszę, czy pilot który obsługuje wzmacniacz audio 5.1 Watson model AS5451 obsłuży model AS5452 ?
    Bo właśnie taki wzmacniacz mam (Watson AS-5452) a nie mam do niego pilota.
    2. Czy pilot uniwersalny HZ9205 lub HZ9206 lub HZ9207 zatrybi z moim wzmacniaczem?
    3. Czy do tego mojego modelu (AS5452) któryś z tych pilotów ma sens?

https://www.olx.pl/oferta/watson-pilot-uniwersalny-CID99-IDhdGwx.html#eeeb37aa18

https://www.olx.pl/oferta/watson-rc-9207-pilot-uniwesralny-CID99-IDm033O.html#eeeb37aa18

Dziękuje, pozdrawiam