Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opel Astra F - Opel Astra F 1.6 16V Gasnie przy 3 tys obr/min na gazie.

19WAWRZO96 03 Jan 2014 18:59 2907 8
    19WAWRZO96
    Level 2  
    Witam. Mam problem z Oplem Astra F 1.6 16V rocznik 1999 z gazem. Otoz problem polega na tym ze na benzynie silnik dziala tak jak powinien. Natomiast gdy chodzi na gazie auto chodzi normalnie do momentu gdy wskazowka obrotomierza nie wejdzie na pole 3 tys obr/min. W czym jest problem? Prosze o porade. Jestem bezradny. Dziekuje z gory :)
    Pójdę boso
    Level 20  
    Musisz udać się do gazownika. Powinien wiedzieć lepiej mając auto przed sobą.
    Ireneo
    Level 42  
    Filtr gazu w jakim stanie?
    majsster
    Level 22  
    Gaz to sekwencja ? napisz chociaż jaka instalacja, czy na cieplym i zimnym jest to samo ?
    19WAWRZO96
    Level 2  
    Gaz sekwencyjny na zimno i na cieplo jest tak samo. Gdzie sie znajduje filter gazu to sprawdzilbym.
    majsster
    Level 22  
    przy parowniku i przy listwie wtryskowej, zrób to lepiej na pustym polu żeby nikogo nie uszkodzić :D :D, a gaz masz w ogóle w butli??
    19WAWRZO96
    Level 2  
    Okej dzieki za info :) sprawdze to i napisze :) Gaz jest ¾ butli :D jak narazie dzieki
    19WAWRZO96
    Level 2  
    Witam ponownie. Dzisiaj wzialem sie za auto i niestety ale nie znalazlem filtra gazu. Auto chodzi na gazie gdy nie wciska sie gazu natomiast gdy juz jest 3tys obr/min to samochod sie jakby krztusil nie wiem jak to nazwac. Po prostu gasnie. Co robic? Czy nie obejdzie sie bez wizyty u gazownika?
    majsster
    Level 22  
    bez podstawowej wiedzy na pewno nie, taniej i lepiej będzie jeśli odwidzisz gazownika