Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung UE46ES6100 Samsung S3 - Połączenie TV UE46ES6100 z tel. S3 przez WIFI

vinz7 03 Sty 2014 21:31 3270 1
  • #1 03 Sty 2014 21:31
    vinz7
    Poziom 1  

Witam,
    Mam problem z połączeniem się TV jak w temacie z telefonem Galxy S3.
    Zarówno TV jak i telefon jest połączony z siecią bezprzewodową, ale jak chce połączyć ze sobą urządzenia poprzez WIFI Diretc, czasem sie łączą na chwilę i często szybko tracone jest połączenie, a czasem pisze ze trwa łączenie w telefonie (bo TV sie połączył) i tak w nieskończoność... nie wiem w czym problem ?

Po drugie czy można w TV "zapamiętać" mój telefon ? czy zawsze musi szukać i skanować ?

I jeszcze rzecz... przy połączeniu przez WI-FI, jak wchodzę na youtube w telefonie i chce udostępnić jakiś filmik na TV, naciskająć ikonke "udostępnienie" i pojawia mi sie moj TV - klikam na niego i dostaje komunikat "Wystąpił problem podczas łączenia się z ekramen TVUE46ES6100" --- "Ponów próbę" ponawiam i ponawiam i nic..

czy ktoś może miał podobne problemy, ale jak się łączycie ze swoimi telefonami z TV, będę w dzięczny na pomoc.
    Pozdrawiam

0 1
  • #2 03 Sty 2014 23:10
    anmedia
    Poziom 39  

vinz7 napisał:
    nie wiem w czym problem ?

Zle skonfigurowana siec. Prosze poszukac w tym dziale wiele razy bylo ze szczegolami opisane "Konifuracja sieci DLNA" lub "DLNA"

vinz7 napisał:
    Po drugie czy można w TV "zapamiętać" mój telefon

Nie da sie zapmaietac. Telewizor po uruchomieniu wyszukuje wszystkie urzadzenia podlaczone do TV i po wykryciu wyswietla jego nazwe.

vinz7 napisał:
    I jeszcze rzecz...

Pierwsze, prawidlowa konfiguracja, drugie, takie problemy moga wystepowac przy polaczeniach WiFi (zbyt niski transfer danych), trzecie kiepski router.

0