Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio - Dylemat jakie radio kupić

03 Sty 2014 22:27 2343 9
  • Poziom 10  
    Witam,
    Mam prośbę pomóżcie mi wybrać naprawdę dobre radio do 1000zł, nie chodzi mi o to żeby miało jakiś tam nie wiadomo jaki ekran czy żeby filmy odtwarzało, chciałbym konkretne radio które odtwarza cd,mp3, pen drive. Miałem na myśli coś takiego: Alpine CDE-178BT co o tym myślicie?
    Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Witam

Niestety bez wejścia USB, ale jakość dźwięku zrekompensuje tę drobną niedogodność w 300%. PIONEER DEH-P77MP. Proste, solidne, bez wodotrysków. Brałbym je pod uwagę, niestety tylko używane, nowego raczej nie wynajdziesz.

Pozdrawiam

KWP
  • Poziom 12  
    Witam, mam ten sam problem i zastanawiam się nad Pioneer DEH-X7500SD, ma wszystko co niezbędne w minimum (o to chyba chodziło). Pozdrawiam
  • Poziom 19  
    CDE to niska seria Alpine, i w tym radyjku zapłacisz za wodotryski, a nie za jakość grania.
    Ten Pionek, to też nic fajnego poza bajerami.

Jak zależy ci na USB, to rozejrzyj się chociażby za JVC KD-SH1000
  • Poziom 8  
    Ja bym radził jednak Alpine, może faktycznie nie CDE, ale widziałem na aukcjach nowe Alpiny CDA-117Ri w kwotach trochę powyżej 1000, ale znając życie jak by sie zadzwoniło i pogadało to może sprzedawca by zrobił promocję. Radio jest juz trochę na rynku, ale jest to radio "dobrzegrające". Ja polecam i sam bym tak zrobił.
  • Poziom 34  
    krzyqu widziałeś, słyszałeś, dotykałeś? Czy polecasz bo kolega był w Media Markt i widział za szybą gablotki i wniebowzięty wrócił..?
    CDA-117Ri stwarza duże problemy przy współpracy z USB, temat trochę przewałkowany po forach, zastanowił bym się trzykrotnie przed zakupem..
    Gawior dał przykład przyzwoicie grającego kombajnu.
  • Poziom 8  
    Widziałem, słyszałem, dotykałem i montowałem. Pacuję w miejscu gdzie zajmujemy się sprzedażą i montażem caraudio. Z USB fakt zaczytuje troche długo, ale nadrabia bardzo dobrym brzmieniem i jest solidną bazą do rozbudowy systemu w przyszłości.
  • Moderator CarAudio
    Długo czyta i na dodatek nie to co konkurencja, bo za pół tej ceny można kupić równie dobrze grające radio JVC które na dodatek czytaj WAV i to nawet z twardego dysku .
  • Poziom 19  
    powalla o którym JVC mówisz ?
  • Moderator CarAudio
    JVC 921 lub nowsze 90bte ale to w 500zł raczej jeszcze nie chodzi ;)