Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Brak dźwięku w subwooferze - Logitech x-230

03 Jan 2014 23:27 1140 3
  • Level 9  
    Witam, mam problem z tymi głośnikami. Działają tylko małe satelity, i to tak, jakby napędzała je tylko moc z telefonu, a wzmacniacz w ogóle był wyłączony. Z suba nie wydobywa się żaden dźwięk.
    Po podłączeniu bateryjki do niskotonowego mebrana się rusza, więc głośnik jest ok.
    Wygląda to tak, jakby był spalony wzmacniacz, albo w ogólnie nie dochodziło napięcie do niego.
    Od razu mówię, że nie jestem elektronikiem, ale fajnie, jakby ktoś podpowiedział, co mogę zrobić, co zmierzyć, itd. No i jak w ogóle w tym zestawie wygląda wzmacniacz :D Pozdrawiam
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Moderator of Acoustics
    daniel46 wrote:
    Od razu mówię, że nie jestem elektronikiem, ale fajnie, jakby ktoś podpowiedział, co mogę zrobić,
    daniel46 wrote:
    No i jak w ogóle w tym zestawie wygląda wzmacniacz :D
    Jedyne co możesz zrobić to zanieść sprzęt do serwisu RTV. Ja też nie jestem elektronikiem, ale pojęcie o tym jak wygląda wzmacniacz mam. To jak działa też wiem, ale jeżeli zepsuje mi się samochód, to nie pytam w sieci jak go naprawić, bo o samochodzie wiem tyle że ma 4 koła, silnik, kierownicę i jeździ. Samochód idzie do mechanika, który się na tym zna.
    Sam mówisz że nie posiadasz wystarczającej wiedzy do naprawy a w ten sposób więcej możesz zepsuć niż naprawić (a we wzmacniaczach jest to bardzo proste).
  • Level 2  
    Haha. Najlepiej zanieś je do naprawy jak mówi poprzednik. Nie warto nic samemu naprawiać bo można sobie jeszcze bardziej popsuć
  • Level 9  
    Dzięki za sensowne odpowiedzi, takich oczekiwałem.