Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Chrysler Voyager 2.8 crd ciężko zapala

Dawido1000 04 Jan 2014 12:14 3729 2
    Dawido1000
    Level 2  
    Wiem, że temat stary ale powrócę do niego. Mam Chryslera Voyagera z 2004 roku 2.8 crd. I problem z porannym odpaleniem. Przy każdym póżniejszym uruchomieniu auta wszystko odbywa sie bez problemu . Rano natomiast muszę dłużej kręcić rozrusznikiem i po uruchomieniu pojawia się siwy dym. Czytałem posty powyżej i chciałem sprawdzić zawór, o którym często pisaliście. Odkręciłem pokrywę i po prawej stronie listwy według zdjęcia powinna być śruba z gumowym wężykiem. U mnie natomiast jest wężyk w oplocie i jak nim kręcę w prawo i lewo jest luźny ale bardzo ciężko siedzi w środku. Nie wiem czy mogę go wyjąć boję się aby czegoś nie urwać. Pytanie moje czy ten wężyk, o którym pisaliście jest długi i gdzie się kończy i czy może być faktycznie w oplocie?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    piotreknt
    Level 10  
    oddaj auto do mechanika sam sobie nie poradzisz raz dwa ci zdiagnozują o co chodzi więcej możesz zepsuć niz naprawic w tym temacie zacznij od swiec oraz czy z pompy nie wraca sie paliwo najprościej i najszybciej a w 80 procentach tu leża najczęściej problemy
    Dawido1000
    Level 2  
    Witam
    Temat się wyjaśnił. Przepalone świece żarowe ( wszystkie 4 sztuki) po wymianie auto zupełnie inaczej zapala. Jednak po tej wymianie i większym mrozie, który był nie dawno . Jednego dnia auto mi odpaliło przejechałem jakiś kilometr i zaczęło przerywać i zgasło. Po przekluczeniu kluczyka wskazówki licznika poszły do końca i wróciły na miejsce po czym odpaliłem i od tamtej chwili ok. Nie wiem co było tego przyczyną. Może ktoś coś wie na ten temat