Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

BRC Sequent 24.11 - Nie działa żadne oprogramowanie

04 Jan 2014 12:19 6855 2
 • Level 10  
  Witam!
  Chciałem zmienić temperaturę przełączania lecz jak w temacie, nie mogę dobrać oprogramowania. Próbowałem najpierw Sequent 24, lecz zaraz po uzyskaniu połączenia przyciski "PROGRAMOWANIE" i "REGULACJA" stają się nieaktywne.
  BRC Sequent 24.11 - Nie działa żadne oprogramowanie
  Znalazłem gdzieś w Googlach że można do tego użyć Sequent FAST, więc tak zrobiłem i dalej nic, ale tym tym razem dostałem komunikat że należy użyć Basic, więc zainstalowałem Sequent i niby wszystko jest ok ale jak cokolwiek kliknę to pojawia się okienko z paskiem ładowania, po chwili znika i nic. Postanowiłem więc spróbować wszystkie programy i dla Sequent 56 otrzymałem taki błąd:
  BRC Sequent 24.11 - Nie działa żadne oprogramowanie
  Sequent Plug & Drive po połączeniu przyciski też stawały się nieaktywne, ale dało się wejść w "DIAGNOSTIC" -> "ECU VERSION" gdzie udało mi się wyzerować licznik awaryjnych odpaleń na gazie, sprawdzałem i faktycznie się wyzerował.
  Jak sobie z tym poradzić? Miał ktoś podobny problem? Jakiego programu użyć żeby działał?
 • Level 10  
  Witam, a jaki masz interfejs? Bo są te tańsze uniwersalne do różnych instalacji gazowych i są te droższe dla BRC obsługujące tylko:
  SEQUENT 24 MY07, MY08, MY10, MY11
  SEQUENT 56
  SEQUENT FAST
  SEQUENT FLY
  PLUG & DRIVE
  FASTLESS
  MTM ECO DRIVE

  Na stronie http://lpg.ccy.com.pl/ po rejestracji są do pobrania oprogramowania dla różnych instalacji BRC, możesz przetestować każdą. Można by jeszcze poszukać starszych wersji tych oprogramowań. Sprawdź jeszcze czy interfejs obsługuje daną instalację.
 • Level 10  
  Interfejs jest właśnie do tych instalacji BRC.
  Wszystkie programy z tej strony przetestowałem, dosłownie wszystkie do BRC, żaden nie działał, ale właśnie udało mi się z nową wersją Plug & Drive (3.08). Wersja zamieszczona na stronie http://lpg.ccy.com.pl/ nie działa.