Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BRC Sequent 24.11 - Nie działa żadne oprogramowanie

domin-1991 04 Sty 2014 12:19 5529 2
  • #1 04 Sty 2014 12:19
    domin-1991
    Poziom 10  

Witam!
    Chciałem zmienić temperaturę przełączania lecz jak w temacie, nie mogę dobrać oprogramowania. Próbowałem najpierw Sequent 24, lecz zaraz po uzyskaniu połączenia przyciski "PROGRAMOWANIE" i "REGULACJA" stają się nieaktywne.
    Znalazłem gdzieś w Googlach że można do tego użyć Sequent FAST, więc tak zrobiłem i dalej nic, ale tym tym razem dostałem komunikat że należy użyć Basic, więc zainstalowałem Sequent i niby wszystko jest ok ale jak cokolwiek kliknę to pojawia się okienko z paskiem ładowania, po chwili znika i nic. Postanowiłem więc spróbować wszystkie programy i dla Sequent 56 otrzymałem taki błąd:
    Sequent Plug & Drive po połączeniu przyciski też stawały się nieaktywne, ale dało się wejść w "DIAGNOSTIC" -> "ECU VERSION" gdzie udało mi się wyzerować licznik awaryjnych odpaleń na gazie, sprawdzałem i faktycznie się wyzerował.
    Jak sobie z tym poradzić? Miał ktoś podobny problem? Jakiego programu użyć żeby działał?

1 2
  • #2 05 Sty 2014 13:59
    haz321
    Poziom 10  

Witam, a jaki masz interfejs? Bo są te tańsze uniwersalne do różnych instalacji gazowych i są te droższe dla BRC obsługujące tylko:
    SEQUENT 24 MY07, MY08, MY10, MY11
    SEQUENT 56
    SEQUENT FAST
    SEQUENT FLY
    PLUG & DRIVE
    FASTLESS
    MTM ECO DRIVE

Na stronie http://lpg.ccy.com.pl/ po rejestracji są do pobrania oprogramowania dla różnych instalacji BRC, możesz przetestować każdą. Można by jeszcze poszukać starszych wersji tych oprogramowań. Sprawdź jeszcze czy interfejs obsługuje daną instalację.

0
  • #3 05 Sty 2014 14:09
    domin-1991
    Poziom 10  

Interfejs jest właśnie do tych instalacji BRC.
    Wszystkie programy z tej strony przetestowałem, dosłownie wszystkie do BRC, żaden nie działał, ale właśnie udało mi się z nową wersją Plug & Drive (3.08). Wersja zamieszczona na stronie http://lpg.ccy.com.pl/ nie działa.

0
  Szukaj w 5mln produktów