Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

komputer nie wykrywa wbudowanej kamery internetowej

04 Jan 2014 12:39 7809 2
  • Level 1  
    Witam
    Od paru miesięcy mam nowy komputer hp pavilon g6, windows 8. Od pewnego czasu mam problem z kamerą. Gdy włączam wbudowaną kamerę CyberLink YouCam wyskakuje komunikat "Nie wykryto kamery internetowej..." Wcześniej było wszystko ok.
    Pobrałam wszystkie aktualizacje. Czy chodzi tu o sterowniki?
    Proszę o pomoc
    (Zdjęcie w załaczniku)
  • Helpful post
    Level 23  
    Odinstalować sterownik w Menedżerze Urządzeń, pozwolić aktualizacji Windows ściągnąć swój sterownik. Gdyby to nie pomogło, ściągnąć i zainstalować jeszcze raz sterownik ze strony HP.
    Odwirusować system programem MBAM i AdwCleaner - profilaktycznie oraz uporządkować rejestr jv16 Power Tools albo Tune up Utilities (albo innym, podobnym).
  • Level 2  
    Witam, mam podobny problem, tylko chyba nie co bardziej skomplikowany ;/

Było wszystko ok, lecz chciałem się pobawić efektami z kamerką i postawiłem ArcSoft Magic-i Visual Effects, ale w momencie zainstalowania tego kamerka umarła. Kilka godzin wcześniej jeszcze rozmawiałem na skype. (pobrałem stąd: http://arcsoft-magic-i-visual-effects.softonic.pl/)

Odinstalowałem program ccleanerem, nic to nie dało. Gdy chcę skorzystać z czegokolwiek dostaję komunikat w stylu "nie wykryto kamery".
    komputer nie wykrywa wbudowanej kamery internetowej

Szukałem w menedżerze urządzeń, nie ma kamerki. W "dodaj sprzęt" nie wyszukało żadnych nowych urządzeń. Komputer aktualizuję na bieżąco więc nie mam bladego pojęcia co i jak ;/

Mój komp: Samsung NP550P5C-S04PL na Win 8.1

Proszę o pomoc