Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Drukarka do domu, która będzie rzadko używana

Arkadiusz92 04 Jan 2014 17:32 5937 8
    Arkadiusz92
    Level 13  
    Padła mi moja wieloletnia drukarka HP 845c, więc muszę znaleźć coś nowego. Poszukuję drukarki, która będzie tania, zamienniki będą w miarę tanie, i która będzie użytkowana rzadko. Drukuję jednorazowo ok. 10-15 stron, ale rzadko. Zaledwie 2-3 razy w miesiącu, a zdarza się, że nie drukuje wcale. Potrzeba mi przede wszystkim do drukowania tekstów w kolorze czarnym. Jakie modele polecacie?
    User removed account
    Level 1  
    Arkadiusz92
    Level 13  
    A jakaś atramentowa i miło by było, gdyby była niewielkich rozmiarów? :)
    pawix1601
    Level 10  
    ja polecam brother dcp-j140w koszt drukarki okolo 300 zl a zamienniki po 2 zl na allegro
    markoz7874
    Level 31  
    Arkadiusz92 wrote:
    A jakaś atramentowa i miło by było, gdyby była niewielkich rozmiarów? :)

Dlaczego upierasz się przy atramentowej? Ja przy podobnej eksploatacji od lat cenię sobie laserówkę.
    Nemonek
    Level 27  
    Przy rzadkim używaniu, odradzałbym drukarkę atramentową. Podczas dłuższych postojów drukarki, dysze kartridży lubią po prostu zasychać i niejednokrotnie przywrócenie ich do normalnej kondycji, wymaga sporo atramentu. Nie ma sensu również porównywać wydajności i cen wydruków, bo startowe kartridże na pewno mniej wydrukują niż startowe tonery. Ogólnie rzecz biorąc, im taniej chcesz drukować, tym drożej trzeba dać za drukarkę.
    Arkadiusz92
    Level 13  
    w sumie to nie ma żadnego doświadczenia z drukarkami laserowymi, ale widzę, że polecacie.
    Jaką drukarkę, taką dla mnie, w rozsądnej cenie, moglibyście polecić?
    User removed account
    Level 1  
    stefan1982
    Level 12  
    Witam. Polecam hp p2015n. Drukarka z polaczeniem usb i sieciowym.przebieg 4500 str. Jak nowa. Tanie tonery do niej mozna kupic. Jak bedziesz zainteresowany pisz pw