Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Schemat wzmacniacza samochodowego do samodzielnego montażu.

27 Mar 2005 19:08 884 6
  • Poziom 14  
    Witam nie wiem czy w dobrym dziale ale szukam kompletnego projektu (do samodzielnego montażu) jakiegoś wzmacniacza do samochodu ( chodzi o opis, schemat i płytke urządzenia) potrzebował bym taki na 4 kanały i mocy do 30W na kanał chociaż mozę byc i mniej możliwe że są gdzieś na elektrodzie takie projekty ale chyba słabo szukam może ktoś by mi pomógł z góry dzieki i pozdrawiam
    Przeniosłem z: Schematu/instrukcji... [h]
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Jest taki magiczny przycisk. Nazywa się SZUKAJ i pomaga właśnie na takie problemy. Wiem że są święta i człowiek jest leniwy ale... :D

Dodano po 48 [sekundy]:

Poszukaj na tuning samochodów, audio...
  • Poziom 14  
    Uzyłem magicznego przycisku i..... nic nie znalazłem ciekawego albo sam schemacik albo tylko tekst żądnych kompletnych projektów nie jestem aż na tyle mądry żeby z samego schematu wyczarować wzmacniacz może jednak ma ktoś gotowy projekt wzmacniacza czy to tak wiele ;) HELP ME
  • Poziom 21  
    tak to zbyt wiele...w swieta czujemy sie wszyscy przeforsowani...musisz poczekac na dogodniejszy moment :lol:
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 21  
    cieniol napisał:
    witam jakiego wzmacniacza poszukujesz?????????????/

a nie mowilem :lol:

Do Autora: tak na powaznie to poszukaj w wyszukiwarce: "wzmacniacz samochodowy na tda" bo gdzies juz taki projekt tu widzialem. Nie zapomnij w opcji wyszukiwania przelaczyc na: "wyszukiwanie wszystkich slow" bo inaczej wyswietli ci pare tysiecy wynikow wyszukiwania...ale po co ja to mowie - chyba kazdy umie czytac...
  • Poziom 14  
    renard m. dzieki już znalazłem wystarczyło troszke pomóc nakierować i juz mam;) wielkie dzieki