Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Schemat wzmacniacza samochodowego do samodzielnego montażu.

27 Mar 2005 19:08 917 6
  • Level 14  
    Witam nie wiem czy w dobrym dziale ale szukam kompletnego projektu (do samodzielnego montażu) jakiegoś wzmacniacza do samochodu ( chodzi o opis, schemat i płytke urządzenia) potrzebował bym taki na 4 kanały i mocy do 30W na kanał chociaż mozę byc i mniej możliwe że są gdzieś na elektrodzie takie projekty ale chyba słabo szukam może ktoś by mi pomógł z góry dzieki i pozdrawiam
    Przeniosłem z: Schematu/instrukcji... [h]
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    Jest taki magiczny przycisk. Nazywa się SZUKAJ i pomaga właśnie na takie problemy. Wiem że są święta i człowiek jest leniwy ale... :D

Dodano po 48 [sekundy]:

Poszukaj na tuning samochodów, audio...
  • Level 14  
    Uzyłem magicznego przycisku i..... nic nie znalazłem ciekawego albo sam schemacik albo tylko tekst żądnych kompletnych projektów nie jestem aż na tyle mądry żeby z samego schematu wyczarować wzmacniacz może jednak ma ktoś gotowy projekt wzmacniacza czy to tak wiele ;) HELP ME
  • Level 21  
    tak to zbyt wiele...w swieta czujemy sie wszyscy przeforsowani...musisz poczekac na dogodniejszy moment :lol:
  • User removed account  
  • Level 21  
    cieniol wrote:
    witam jakiego wzmacniacza poszukujesz?????????????/

a nie mowilem :lol:

Do Autora: tak na powaznie to poszukaj w wyszukiwarce: "wzmacniacz samochodowy na tda" bo gdzies juz taki projekt tu widzialem. Nie zapomnij w opcji wyszukiwania przelaczyc na: "wyszukiwanie wszystkich slow" bo inaczej wyswietli ci pare tysiecy wynikow wyszukiwania...ale po co ja to mowie - chyba kazdy umie czytac...
  • Level 14  
    renard m. dzieki już znalazłem wystarczyło troszke pomóc nakierować i juz mam;) wielkie dzieki