Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung X600 - opcja dyktafon?

jaqp 27 Mar 2005 19:13 846 4
  • #1 27 Mar 2005 19:13
    jaqp
    Poziom 14  

Sprawa nietypowa, podczas libacji alkoholowej kolega posiadający wymieniony w tytule telefon, przebierając paluchami po klawiaturze dostał się do funkcji dyktafonu który notanbene działał - nagrywał, jednak po wyjściu nie można było go odnaleźć ..... soft standardowy - pomóżcie, czyżby to była zbiorowa alko-halucynacja?

PS. W wymienianych funkcjach telefonu nie ma dyktafonu, co zrobić kiedy był?

Z góry dzięki. :)

0 4
  • #2 27 Mar 2005 19:20
    ...:::przemek:::...
    Poziom 29  

A jest pewny,ze mial akurat ten telefon.Ludzie niekiedy rozmawiaja do wylaczonego telefonu :) (autentyk - rozmowa 15 minutowa :) )

A co do tematu to sie nie znam na Samsungach,ale wydaje mi sie,ze jak byla by taka opcja to producent,by sie nia pochwalil :) Choc z kolei w sl4x tez chyba planowali gprs,bo hw jest, a sw nie ma :( z czego jako posiadacz tego telefonu jestem zawiedziony :(

0
  • #3 28 Mar 2005 09:12
    jaqp
    Poziom 14  

hehehe ... nie no aż tak ciepło nie było, nagrywał bo potem odsłuchiwaliśmy - faktem jednak moze być, że to nie był dyktafon - a funkcja pozwalająca na nagranie i późniejsze odtworzenie [nie wiem jak z limitem czasu] nagrania PZDR :P

0
  • #4 04 Kwi 2005 00:34
    Yanas
    Poziom 10  

ta opcja jest w wiadomościach graficznych->nowa wiadomość->dzwięk i nagrywaj..:)... tylko jest to trochę głupie po potem nie da rady ściągnąć tego na kompa...chyba że wyślesz mms na naila..:P :D

0
  • #5 01 Maj 2005 23:23
    acidlukas
    Poziom 10  

oj dziex za podpowiedz co do nagran a odsluchac te nagrania mozna w bardzo prosty sposob a mianowicie przechodzimy do "rozrywka" ---> "media"-----> "dzwieki"-----> "moje nagrania..."

pozdro łukasz

0