Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

astra III - przerobka 1.7 dti na 1.7 cdti

04 Sty 2014 19:28 2574 10
  • Poziom 10  
    Witam kolegow jak w temacie
    Jestem w trakcie przerabiania silnika dti na cdti. I wszytko by bylo fajnie ale po zamontowaniu nowego tego przerobionego nie mam napiecia na wtryskach (nie moge go odpalic) na plaku odpala. pali sie kontrolka od ladowania, czasami tez od silnika check. Nie wiem jak ugryz temat. Po podpieciu komputera nic nie wykazalo.

ktos juz podjol sie takiego przerabiania??
  • Poziom 20  
    Pali sie check a komputer nic nie wykazuje... Gratuluje
  • Poziom 10  
    nie no pakazuje, blad odczytu czujnika temperatury na zewnatrz, ktory nie ma wplywu na odpalanie. Zastanawiam sie czy komputer go trzyma ze nie podaje napiecia na wtryski czy to wina np. kabli ( chodz wydaja sie wporzadku). Gdzies wyczytalem ze to moze byc wina koronki na wale korbowym, ze niby cos z czujnikiem.....
    Sam juz nie wiem....
  • Poziom 16  
    astra 3 to rozumiem ze jest astra h silnik dti to jest rozumiem silnik z astry 2 na pompie wtryskowej denso a cdti jest silnikiem na comon railu to jak kol
    ega przełożył to wszystko
  • Poziom 10  
    goly slupek wyglada identycznie w dti jak i w cdti. tak ze do astry h 2005r wsadzilem silnik od astry II. z tym ze wszystko zostalo zdemontowane, az do golego slupka. i przykrecone od silnika z astry III. i tak podpiete pod elektryke i zamontowane w komorze silnika i kurde nie paca. Bo silnik dti kupi sie juz za 1200 a do cdti trzeba dac ponad 3000. Stad pomysl na przerobke.
  • Użytkownik obserwowany
    Moge tylko powiedzieć L O L
    przeciez nawet tłoki sie róznią
    kiedys robiłem silnik po takim druciarzu w astrze2 , załorzyli wał od astry 1 do astry 2 , no kurna przeciez pasuje no nie :)
    ludzie to mają wyobraznie
  • Poziom 10  
    No wlasnie chyba dlatego nie chce zapalic. Tam jest czujnik od walu korbowego. Wyczytalem gdzies ze jak sie przelozy tzw. koronke to to bedzie ok. No chyba ze znowu pisza ci co naj mniej maja do powiedzenia..... Trzymac kciuki...
  • Poziom 1  
    Choć było to kilka miesięcy temu, to napisze aby ustrzec innych że przy takich przekładkach trzeba też zmienić koronkę która jest na wale. Można też sprawdzić porównując przed rozkręceniem, widać różnice zanim się zdemontuje. Ponadto wszystko elegancko sie przekłada i pasuje, u mnie jeździ.
  • Poziom 10  
    Troche za pozno na odp ale jak juz jestem to pisze. Przelozylem koronke i zagadal od strzalu. :)A niedowiarka i kolegom korzy pisali ze "gratuluja mi" zanim silnik zakrecil pozdrawiam :) :) :)