Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gasnący silnik i drżenie w cc700

27 Mar 2005 20:40 1025 6
  • Poziom 2  
    Mam taki problemik. Mianowicie po uruchomieniu samochodu, na zimnym silniku, strasznie drży wszystko wewnątrz. Wiem, że taki jest urok cc :-)
    Ale ostatnio to jest katastrofa!
    Wszystko pogorszyło się po wymianie poduszek (dwie, trzecia była w porządku). Gdy silnik się rozgrzeje to wszystko jest w porządku
    Może ktoś ma pomysł co to może powodować.

I jeszcze jedno. Zanim się rozgrzeje silnik, to po puszczeniu gazu silnik gaśnie.

To tyle bardzo prosze o pomoc.
    Dzieki z góry
  • Poziom 16  
    Hmmm może silniczkowi należy się regulacja ??
  • Poziom 11  
    sprawdz czy nie ubywa płynu chłodzącego wygląda to na padniętą uszczelke głowicy je żeli będziesz ja wymieniał koniecznie sprawdz płaszczyznę głowicy lubi byc krzywa
  • Poziom 11  
    Sprawdz uklad zasilania paliwem, przepustnice.
  • Poziom 18  
    takie objawy wskazuja ze zle dziala ssanie, prosze sprawdzic gumowe wezyki przy gazniku, czesto sie przecieraja, tra o siebie na wzajem, nieraz slychac delikatny syk, poruszac wezykami przy zapalonym silniku, powodzenia
  • Poziom 19  
    Stroboskop do ręki a wtedy wyeliminujesz wiele kwestii-zrób silniczkowi kontrolę /weż pod uwagę posty kol. a zwł ger56/ sprawdz swiece przew . wys. nap itd powodz.
  • Poziom 2  
    - płyn nie ubywa,
    - świece nowe,
    - przewody podciśnieniowewymienione,

- nie wiem tylko co z przewodami wysokiego napięcia, musze jeszcze je obejrzeć,