Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przejściówka Euro na coś tam w TV Samsung led

Mariuszbemowo 05 Sty 2014 12:05 3921 9
  • #1 05 Sty 2014 12:05
    Mariuszbemowo
    Poziom 8  

Witam
    W zakupionym TV Samsung dostałem kabel przejściówkę z Euro na coś tam, tylko nie wiem do czego to podłączyć i jak się ta końcówka nazywa. W TV Samsung brak wejścia na ten mały wtyk bo wszystko obadałem więc podejrzewam że jest to do czegoś innego ale w DVD i tunerze zewn również nie ma takiego wejscia. Jak ktoś wie do czego to jest i jak wykorzystać to proszę o pomoc. Dziękuję

0 9
  • #2 05 Sty 2014 12:24
    Nita's
    Poziom 12  

Witam.
    Jest to przejściówka do podłączenia urządzenia przez EURO, telewizor nie posiada standardowego gniazda i dlatego producent dołączył taką przejściówkę. Tą wąską część podłącza się do TV, dokładnie się przyjrzyj, a na pewno znajdzie się na to miejsce.
    Pozdrawiam.

1
  • #3 05 Sty 2014 12:50
    Mariuszbemowo
    Poziom 8  

Nita's napisał:
    Witam.
    Jest to przejściówka do podłączenia urządzenia przez EURO, telewizor nie posiada standardowego gniazda i dlatego producent dołączył taką przejściówkę. Tą wąską część podłącza się do TV, dokładnie się przyjrzyj, a na pewno znajdzie się na to miejsce.
    Pozdrawiam.

Nita, ten TV nie ma Euro i to wiem, poza HDMI i USB ma maleńkie gniazda np Jack itp ale z tego zdjecia na którym teraz pokazuje to najbardziej pasuje do EXT 1 i EXT 2 ale nie chce toto za nic wejść wiec gdzie to gniazdo może być ?

0
  • #4 05 Sty 2014 14:09
    bartek 8118
    Poziom 17  

Producent na pewno dołożył instrukcje obsługi to tego telewizora. Wystarczy trochę własnej ingerencji i na pewno się odpowiedź znajdzie.

0
  • #5 05 Sty 2014 14:44
    LeDy
    Poziom 43  

Mariuszbemowo napisał:
    to najbardziej pasuje do EXT 1 i EXT 2 ale nie chce toto za nic wejść wiec gdzie to gniazdo może być ?
    I tam to powinno być .

0
  • #6 05 Sty 2014 15:20
    anmedia
    Poziom 39  

Mariuszbemowo napisał:
    TV nie ma Euro i to wiem, poza HDMI i USB ma maleńkie gniazda np Jack itp ale z tego zdjecia na którym teraz pokazuje to najbardziej pasuje do EXT 1 i EXT 2 ale nie chce toto za nic wejść wiec gdzie to gniazdo może być ?

Nie chce sie czytac instrukcji? Powinna byc na zalaczonym pendrive do TV. Telewizory samsunga z takimi zlaczami zalaczaja 2 komplety przejsciowek. Jedno ktore pokazales na pierwszym zdjeciu i drugie z 3xRCA (AV) (RCA w kolorach zolte,czerwone, biale).
    To ktore jest z eurozlaczem podlacza sie pod gniazdo gdzie pisze jak byk EXT1 (RGB). EXT2 (AV) jest dla drugiej przejsciowki z trzema chinchami.

Jako ze gniazda sa schowane i bardzo nie wygodne a zarazem latwo mozna uszkodzic i wtyk i gniazdo, dlatego prosze wkladac i patrzec jak wtyk wchodzi do gniazda. Oznaczenie ktore widac na wtyku (trojkacik) powinno byc widoczne caly czas - na zewnatrz.

0
  • #7 10 Sty 2014 23:46
    Mirekd1986
    Poziom 1  

Na zdjęciu widnieje przejściówka z euro na ext, ja mam ją w samsungu podpiętą. Niestety jest strasznie niewygodna w użytkowaniu... ja już chyba swoją uszkodziłem, bo przez 2 lata była tv nie ruszana, a od kiedy ją ruszyłem mam problem z regulacją głośności... chyba ją uszkodziłem.

I tu moje pytanie, wie ktoś gdzie można taką dokupić? Szukałem już w jednym Media markcie i niestety nie znalazłem.

0
  • #8 10 Sty 2014 23:48
    anmedia
    Poziom 39  

Mirekd1986 napisał:
    Szukałem już w jednym Media markcie i niestety nie znalazłem.

Tak to idealne miejsce do znalezienia takiej przejsciowki!

Mirekd1986 napisał:
    wie ktoś gdzie można taką dokupić

Tylko serwis ASO.

0
  • #9 11 Sty 2014 09:20
    intenso
    Poziom 38  

Mirekd1986 napisał:

wie ktoś gdzie można taką dokupić?

Link
    Link

0
  • #10 01 Lut 2014 22:54
    Mariuszbemowo
    Poziom 8  

intenso napisał:
    Mirekd1986 napisał:

wie ktoś gdzie można taką dokupić?

Link
    Link

Panie kolego Mirekd1986, widziałem taką przejsciówkę Euro Samsung w Media Market w Warszawie na ul.Górczewskiej za 59 lub 60 zł, pozdrawiam :)

0