Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

sony ericsson xperia x10 mini - zablokowany ekran

05 Jan 2014 17:10 19563 14
  • Level 7  
    Witam wszustkich bardzo serdecznie . Moja młodsza siostra dorwała mój telefon i po 20 próbach musze podac dane google lub pytanie obuch nie pamiętam :(. Wyczytałem ,że można naprawic do za pomocą Pc compation mam to na komputerze ale musze na ekranie telefonu zciagnąć tzw powiadomienia i wybrac opcje a taka ja nie moge tego wykonać :( . Wie ktoś może jak mam odblokowac ?
  • Helpful post
    Level 11  
    Ja np w tablecie zrobiłem Hard reset i założyłem nowe konto google play i śmigało tylko trzeba się liczyć z utratą danych

Przytrzymaj lewy i prawy przycisków umieszczonych pod wyświetlaczem
    Naciśnij i zwolnij zasilania przycisk

Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby twardy reset telefonu

Wszystkie dane, w tym aplikacji innych firm, będą usuwane z Sony Ericsson Xperia X10 mini pro. Po zakończeniu wycierania, telefon uruchomi się ponownie do swojej fabryki stanie świeżym.
  • Level 7  
    Ale mogę wyciągnąć karte SD ?? i nie grozi to np zepsuciem tel np ze potem sie nie włączy ??
  • Helpful post
    Level 11  
    Raczej się nic nie stanie tylko wszystkie pliki co były na telefonie zostaną usunięte i przywrócone ustawienia fabryczne
  • Level 7  
    Ok ok kumam :p a wiec mam wyłączyć tel i go włączyc i nacisnąć przyciski ze stzałką i ten z czterema kwadracikami ??
  • Level 7  
    ah dziekuje :p napisze jak wykonam operacje :p

Dodano po 4 [minuty]:

Czyli jeszcze raz mam wyłaczyc tel i trzymac lwy i prawy a potem właczyc go i te dwa przyciski mam calu czas trzymać ??

Dodano po 3 [minuty]:

nie działa bo pisze na dole telefonu tryb awaryjny
  • Level 7  
    Telefon nie zadziałał, gdyż nie było zrootowany i nie posiadał tzw. menu recovery czy jakoś tak. :(
  • Level 7  
    póki co padł sooft i trzeba jedunie serwis bo nie mam takiego sprzętu ..
  • Level 7  
    telefon nie posiada menu recovery i nie da sie w nim wykonac hard reset wiec tylko serwis i 50 zł
  • Level 7  
    niestety nie mozna bo telefon podłącznony pod komputer nie wykrywa go pc więc lipa
  • Moderator of GSM
    W trybie flash podłącz. "Wyłączamy x10 mini pro podłączamy pod kabel usb z wciśniętą strzałką" Pobierz ten program http://www.sonymobile.com/pl/tools/update-service/
  • Level 7  
    nutergsm tez nie działa robiłem to z 10 razy naprawde tylko serwis i odpowiedni sprzęt