Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

volvo v 40 2000r 1.6 brak świateł postojowych i przeciw mgielnych tylnych

05 Sty 2014 19:09 1782 4
  • Poziom 9  
    hej mam taki problem wczoraj wymieniałem żarówkę podświetlenia przełącznika świateł w mojej v 40 i niechcący zrobiłem zwarcie ,zgasły światła postojowe i nie mogę włączyć świateł przeciwmgielnych tylnych ,nie świeci się jeszcze kontrolka na zegarach i podświetlenie licznika przygasło a po odłączeniu kabla którego kol wiek z panelu od przetacznik świateł się rozjaśniają tak wszystek pozostałe światła działają czy wie ktoś o co chodzi?
    czytałem na innych forach ale nic tam podobnego nie znalazłem dodam ze mam jeszcze moduł (sterownik) cem
    sprawdziłem bezpieczniki wszystkie ok
    dodaje zdj przełącznika świateł volvo v 40 2000r 1.6 brak świateł postojowych i przeciw mgielnych tylnych
  • Poziom 20  
    Bezpieczniki nie mogą być ok skoro zrobiłeś zwarcie. Nie rób z nas pacanów. Fajny przełącznik, Twój? Co ma pokazać nam to zdjęcie? Ma w czymś pomóc?
  • Poziom 9  
    bezpieczniki ok sprawdziłem je dzisiaj jescze raz dla pewności bo też myślałem ze to one
  • Poziom 28  
    Sprawdziłeś bezpieczniki w komorze silnikowej ? tam jest bezpiecznik od świateł postojowych tylnych i od p/mgl. Nie wiem jaką masz skrzynkę ,bo w tym roczniku była zmiana (maj-czerwiec).Bezpieczniki sprawdzałeś kontrolką , a nie na oko?

Dodano po 1 [minuty]:

Druga część twojego posta jest mało zrozumiała .
  • Poziom 9  
    sprawdziłem jeszcze raz bezpieczniki tak na spokojnie i okazało się ze ten od pokojówek delikatnie się nadpalił wymieniłem i wszystko jest ok dzięki za porady