Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nagrywarka BlueRay do laptopa Samsung R508 - wewnętrzna czy zewnętrzna?

06 Jan 2014 13:30 1119 7
  • Conditionally unlocked
    Koledzy chciałbym się poradzić jaką nagrywarkę bluray kupić?.Mam trochę materiału do nagrania i szukam jakiejś zewnętrznej-lub wewnętrznej do laptopa.Sam jeszcze nie wiem jakie są plusy i minusy takiej lub takiej.Gdyby i to ktoś mógł poradzić.
    Ogólne pytania do takiej lub takiej:
    -czy ważna jest szybkość nagrywania/skoro np przy dvd i tak się szybciej nie nagrywało niż 4x,aby było dobrze nagrane i trwale/?.
    -czy przy zewnętrznej usb2 lub 3 lepsze czy obojętne?.
    -wiadomo cena rozumiem,że wew.do laptopa/3letni samsung R 508 js0apl/tańsza- przy zew.też chciałbym raczej z tych tańszych a dobrych :-) jak się da.Reszta pytań pewno jeszcze się pojawi w trakcie.Dziękuję za pomoc pozdrawiam.
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • User removed account  
  • Conditionally unlocked
    Dzięki u mnie w lapie jest w razie czego jakiś port z boku tak jak usb-esata może to by dało większe tranasfery jak piszesz.Chociaż wszędzie podają ,że usb 2.0 także daje radę spokojnie.Ponadto mam także do dyspozycji dawniej nazywane pcimcia też można tam dokupić kartę 3.0 w razie czego.Co masz na myśli ,że trzeba zmniejszyć prędkość-"szkoda płyty"?.
  • User removed account  
  • Conditionally unlocked
    Pisałem tylko,że nigdy nie nagrywam szybciej niż 4do6x aby uniknąć błędów.Podobnie niby jest przy BD.A co z tymi szybkościami tymi lipnymi transferami mógłbyś coś więcej o tym napisać?.
  • User removed account  
  • Conditionally unlocked
    Może jeszcze ktoś coś podpowie?.Zmieńmy nieco kryteria 1.tylko zewnętrzna nagrywarka BD
    2.bez limitu najniższej ceny-która poprostu jest warta uwagi wg Was?.
  • Conditionally unlocked
    Dzięki za pomoc temat do zamknięcia.