Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] /[Oddam] Radio Diora Jubilat w stanie Nie-Za-Bardzo-Dobrym

djzatorze 06 Sty 2014 18:09 2457 6
 • #1
  djzatorze
  Poziom 23  
  Posiadam radio Unitra Diora Jubilat, a właściwie bardziej jego większość niż całość. Stan oceniłbym na zły, ponieważ zamokło i gdzieniegdzie przyrdzewiało. Teraz jest suche i w miarę czyste. Szkoda mi Jubilata wyrzucać, zwłaszcza że wiele części można jeszcze z niego wykorzystać. W najlepszym stanie są:
  - skala,
  - wskaźnik skali (plastikowy, czerwony dzyndzel),
  - pokrętła (są jedynie lekko przybrudzone),
  - plastikowe, białe tło skali.
  Nadgryzione zębem czasu są:
  - PCB,
  - elementy na PCB, które są w jakimś stopniu odporne na korozję,
  - przyciski,
  - cała reszta frontpanelu,
  - osłona (kratka) głośnika,
  - koszyk i magnes głośnika (GD 10/10 10W 8Ω),
  - stalowa konstrukcja.
  Elementy niewymienione w powyższej liście są w stanie godnym pożałowania. Myślę jednak, że komuś coś się z tego radia przyda. Będzie sobie póki co spokojnie leżało czekając na lepszy los.
  O kosztach trudno mówić, bo ani nie jest to jakieś unikatowe radio, ani nie w stanie dobrym. Zatem najlepszy byłby chyba odbiór osobisty, najlepiej całości - ale jestem skłonny jakieś pojedyncze elementy wysyłać pocztą (koszt nadania całości może być równy jej wartości...). Wiem jak to jest, jak się potrzebuje jakiejś małej dupereli, której nie da się nigdzie kupić, a ostatnia sztuka wyszła z fabryki 30 lat temu :|
  Defaultowo powiedzmy 20 zł za "całe" radio, przesyłka to już wg cennika Poczty Polskiej. Cena do negocjacji, ale tylko gdy będzie ciekawe uzasadnienie :D Paczkomatem też dałbym radę wysłać. Poniżej zdjęcia bez żadnych retuszy:
  [Sprzedam] /[Oddam] Radio Diora Jubilat w stanie Nie-Za-Bardzo-Dobrym [Sprzedam] /[Oddam] Radio Diora Jubilat w stanie Nie-Za-Bardzo-Dobrym [Sprzedam] /[Oddam] Radio Diora Jubilat w stanie Nie-Za-Bardzo-Dobrym [Sprzedam] /[Oddam] Radio Diora Jubilat w stanie Nie-Za-Bardzo-Dobrym [Sprzedam] /[Oddam] Radio Diora Jubilat w stanie Nie-Za-Bardzo-Dobrym [Sprzedam] /[Oddam] Radio Diora Jubilat w stanie Nie-Za-Bardzo-Dobrym [Sprzedam] /[Oddam] Radio Diora Jubilat w stanie Nie-Za-Bardzo-Dobrym [Sprzedam] /[Oddam] Radio Diora Jubilat w stanie Nie-Za-Bardzo-Dobrym [Sprzedam] /[Oddam] Radio Diora Jubilat w stanie Nie-Za-Bardzo-Dobrym [Sprzedam] /[Oddam] Radio Diora Jubilat w stanie Nie-Za-Bardzo-Dobrym [Sprzedam] /[Oddam] Radio Diora Jubilat w stanie Nie-Za-Bardzo-Dobrym
  Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
 • #2
  anilwap
  Poziom 12  
  Witam,
  Minęło już sporo czasu ale zapytam , czy to radyjko jest jeszcze do wydania ?
  pozdrawiam
  Krzysztof
 • #3
  djzatorze
  Poziom 23  
  Tak, cały czas czeka. Można odebrać osobiście w Toruniu, mogę również wysłać.
 • #4
  anilwap
  Poziom 12  
  Potrzebuję w zasadzie tylko gałkę od siły głosu - jaki byłby koszt?
 • #5
  djzatorze
  Poziom 23  
  Wysyłka listem poleconym: 4,20 zł
  Najtańsze zjadliwe piwo: 2,69 zł
  Razem: 6,89 zł
  :D
 • #6
  anilwap
  Poziom 12  
  Dzięki za chęci, ale dzisiaj udało mi się znaleźć taki sprzęt w serwisie naprawczym i wziąłem całe radio za niewielką kasę. Sprawa więc nieaktualna, ale piwo i tak masz u mnie. :) Pozdrawiam.
 • #7
  djzatorze
  Poziom 23  
  no problem :)

  Moderowany przez Futrzaczek:

  Zamykam.