Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chrysler Concorde - Zapalanie kontrolek podczas dłuższej jazdy.

ANDRZEJKOW1 06 Sty 2014 18:48 1002 1
  • #1 06 Sty 2014 18:48
    ANDRZEJKOW1
    Poziom 1  

Witam,
    posiadam Chryslera Concorda 2.7 i V6 24V (203KM) i niestety ale mam z nim kilka problemów:

1.Gdy silnik się rozgrzeje i przekroczy 3000 obrotów włączają się kontrolki: abs,ręcznego,poduszki.Automatycznie przestaje działać nawiew i kierunkowskazy.
    2.Wentylator pracuje tylko na 4 stopniu.
    3.Ciepłe powietrze jest tłoczone do kabiny(tylko na 4 stopniu) czasami z dziwnym zapachem jak by olej-jakiś płyn.
    4.Przy skręcaniu w miejscu lub przy bardzo niskiej prędkości słychać trzaski w układzie kierowniczym.

Sprawdzałem rezystor dmuchawy i jest on do wymiany,sprawdzałem także wszystkie bezpieczniki w kabinie jak i pod maską,wszystko jak najbardziej OK.
    Sprawdzałem także uziemienia bo wyczytałem że przez nie tworzą się różne "cuda"
    lecz po sprawdzeniu większości jak nie wszystkich nic się nie zmieniło. Prosiłbym o pomoc w celu zlokalizowania usterki.

Dziękuję i pozdrawiam.

0 1
  • #2 06 Sty 2014 19:07
    abcdefg8876
    Poziom 7  

idż do elektromechanika w instalacji lepiej samemu nie dłubać. przez żle izolowane przewody możesz sobie spalić elektrykę lub bardziej na modzić a co do ogrzewania bógł się zepsuć przełącznik. a kontrolki jak masz komputer to jakiś błąd może być.

0
  Szukaj w 5mln produktów