Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lark 2 7.1s - Padł Android

06 Sty 2014 19:32 2904 1
  • Poziom 11  
    Witam,
    Posiadam Tablet 2 7.1s po normalnym użytkowaniu Tablet został odłożony na półkę i następnego dnia podczas jego uruchomienia zrestartował się i wszystko się skasowało.
    Próbując zainstalować aplikacje od nowa nic się nie działo(nie chciały się zainstalować)
    Wyłączyłem go i włączyłem zaczął się normalnie uruchamiać lecz po wyświetleniu się loga Android a raczej już po jego zniknięciu ekran zamarł i został czarny(podświetlony). Zaryzykowałem i zrobiłem "hard" reset użyłem funkcji wipe data/factory reset po czym robię reboot system now i ciągle uruchamia mi się
    Anroid system recovery 3e. Pytanie jak postawić system od nowa ?
    Wersja androida o Jeliy Bean 4.1
    Czy da się to naprawić bez konieczności wysyłki do serwisu ? Tablet jest mi potrzebny w najbliższym czasie w podróż i nie bardzo widzi mi się podróż bez tego urządzenia.
    Proszę o szybką odpowiedź
    Pozdrawiam
  • Poziom 18  
    Witam, mam dokładnie taki sam problem, po włączeniu urządzenia wywala logo androida po czym od razu wchodzi w recovery mode, nawet komputer go nie wykrywa, ale jest możliwość wgrania nowego andka z karty sd ale niestety nigdzie nie moge takiego znaleźć. Przyłączam się do prośby w postawieniu tego tabletu, albo jeśli ktoś posiada taki rom to proszę o udostępnienie.