Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic TX-L47FT60 a TX-L47FT60e - różnice

mooop12 06 Sty 2014 20:46 1488 3
  • #1 06 Sty 2014 20:46
    mooop12
    Poziom 8  

Witam, jak w temacie. Na stronie panasonica dostępny jest tylko TX-L47FT60. Co oznacza końcówka "e"? Szukałem na pewnej stronie do porównywania cen i wyszukała ona tylko model z końcówką "e".

OT: Czy ten telewizor to dobry wybór? W różnych recenzjach piszą że oferuje dobrą jakość obrazu. Czy nie lepiej jednak zainwestować w plazmę?

• #2 07 Sty 2014 11:49
    pal-secam
    Poziom 11  

Dzień dobry.
    Telewizory panasonica o symbolu TX-L47FT60E sprzedawane są europie.
    W UK ten model ma inny symbol , TX-L47FT60B.Inna jest też głowica w telewizorze , przystosowana do odbioru w standardzie dvb-t2.

Najlepszą jakość obrazu i poziom czerni uzyskamy w telewizorze plazmowym czyli TX-P42ST60E.Dużo zależy od miejsca w którym będzie stal telewizor.Najlepsze ustawienie to tyłem do okna.

• #3 07 Sty 2014 16:18
    mooop12
    Poziom 8  

Dzięki za radę. Wymierzyłem dokładniej dostępną przestrzeń i wyszło mi że 42 cale to maks co mi się zmieści we wnęce w regale. Panasonic ma też 42 calową plazmę ale w wersji GT, czyli trochę bogatszej od tej co podałeś, ale mieści się w moim przedziale cenowym. I teraz pytanie, jak z żywotnością plazmy? Jak już kupię ten telewizor to myślę że będzie używany przez co najmniej 5 lat. Jak w kwestii żywotności wypadają telewizory plazmowe w porównaniu do LCD?

• #4 07 Sty 2014 17:14
    pal-secam
    Poziom 11  

W plazmach panasonica są montowane tylko japońskie panele plazmowe.Lepsza kontrola jakości i dłuższa żywotność ekranu.
    W przypadku telewizorów lcd jest inaczej czyli na obudowie logo producenta telewizora a matryca innej firmy.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME