Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chiński videofon HN-889SD - brak trybu standby

bamawo 06 Sty 2014 23:13 708 0
  • #1 06 Sty 2014 23:13
    bamawo
    Poziom 1  

Kupiłem na aliexpress chiński videofon o oznaczeniu HN-889SD. Po sprawdzeniu „na stole” okazało się, że wszystko mniej więcej funkcjonuje dobrze. To mniej więcej sprowadza się do tego, że po zakończeniu połączenia interkomowego ekran nie ulega wygaszeniu tylko jest wyświetlany kalendarz z zegarem. Problem w tym, że 8-mio calowy ekran świeci dość mocno i delikatnie mówiąc jest to „frustrujące” jak wieczorem pół domu jest oświetlone, o zużyciu prądu i trwałości wyświetlacza nie mówiąc. Na aukcji nie było opisane, że tak wygląda tryb oczekiwania.
    Videofon wyposażony jest w gniazdo na karty SD (do zapisu zdjęć osób dzwoniących) oraz gniazdo mini USB (w ogóle nie opisane w instrukcji). Po podłączeniu do komputera przy wyłączonym domofonie jest on rozpoznawany jako pamięć masowa. Po podłączeniu do komputera przy włączonym domofonie na ekranie domofonu pojawia się napis: „conecting USB...” latają kropki i nie dzieje się nic więcej. Prawdopodobnie próbuje wywołać program serwisowy lub konfiguracyjny, no ale takowego oczywiście nie posiadam.
    Videofon jest dość popularny w Rosji i Ukrainie, jest w ofercie wielu sklepów internetowych:
    (chciałem zamieścić linki do aukcji z tym videofonem, żeby pokazać jak wyglada ale niestety nie mam takich praw)

Czy miałby ktoś jakiś pomysł jak można w miarę prosty sposób doprowadzić do całkowitego wygaszenia ekranu ?

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME