Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Saunier Duval/F21E/Thema clasi - Nie załączenie pieca po nagrzaniu

darczello 07 Sty 2014 15:39 996 2
  • #1 07 Sty 2014 15:39
    darczello
    Poziom 9  

Witam. Pisze w temcie pieca Saunier Duval F21E - Thema classic. Problem jest tego typu. Otóż jak włącze piec, załącza normalnie zapłon i grzeje. Problem sie pojawia jak piec / rura kominowa już jest rozgrzany - Nie wiem czego to może być problem - Komin 12 m wysokości rura ocynk 80mm druga rura w ścianie dolotowa 80 mm. Myślałem że to presostat zawołałem seriwsanta i dokońca sam nie wie co może być przyczyną. Mówił że to nie nie presostat. że komin. Ale komin został 2 razy sprawdzony przez kominiarzy i jest ok. Dziwne jest to żee jak chodzi piec to i rozłącze przewody presostatu w tym czasie - piec dalej pali. wieć to już jest dziwne. Czy to nie będzie aby napewno płyta główna ? - dodam że na że na otwartej komorze działa normalnie. - Podkreśle jeszczee raz - przewód dolotowy powietrza i spalinowy spr. sa drożne. Proszę o pomoc.

Bardzo dziękuję.

• #2 07 Sty 2014 18:16
    grzesiek234
    Specjalista - systemy grzewcze

W porządku mozliwe że drożne a czy na pewno szczelne? Czy ktokolwiek sprawdził skład powietrza zasysanego przez wentylator ?

• #3 07 Sty 2014 19:03
    darczello
    Poziom 9  

Grzegorzu. dziękuję za odzew. powiedz mi kto tego może dokonać. i jakie są prawidłowe wartości. sugerujesz nieszczelności na wejściu czy wyjściu a może sam pięć ?

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME